Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запрошуємо ветеранів АТО, ООС та вимушених переселенців до участі у бізнес-форумі

За фінансової підтримки Світового банку в Запорізькому регіоні реалізується міжнародний проект «Подолання наслідків конфлікту».

У рамках проекту 24 травня 2019 року, на базі Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки (лекційний зал, 4 поверх), відбудеться форум ветеранів АТО, ООС та вимушених переселенців із тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, які успішно ведуть підприємницьку діяльність або мають бажання її розпочати.

Запрошуємо до участі у заході представників виконавчих комітетів місцевих рад, зацікавлених громадських активістів, а також осіб із числа ветеранів АТО, ООС і вимушених переселенців, які зацікавлені у відкритті або подальшому розвитку власного бізнесу.

Проїзд учасників відшкодовується організаторами за пред’явленням автобусних або залізничних квитків.

З метою складання попереднього списку учасників форуму просимо бажаючих взяти у ньому участь звернутися до Бердянської райдержадміністрації за телефоном 36595 (до 22.05.2019).

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.