Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Юні таланти Бердянщини запрошуються до участі у регіональному фестивалі-конкурсі

Запрошуємо до участі талановитих дітей, які бажають відчути себе справжньою зіркою!!!

Ти гарно співаєш, танцюєш, малюєш, граєш на будь-яких інструментах, знаєш усі світові столиці, вмієш декламувати вірші або пишеш їх сам, чи маєш інші яскраві здібності й таланти.

Тоді запрошуємо тебе та твоїх друзів  взяти участь у фестивалі-конкурсі «Таланти Азова. Діти».

Наразі оголошено набір учасників (солістів, дуетів, тріо, колективів) віком від 7 до 16 років у трьох жанрах:

-         Хореографія, циркове мистецтво, акробатика.

-         Вокал.

-         Оригінальний жанр.

 

Заявки на участь приймаються до 25 травня 2019 року включно.

Звертатися в Бердянський МПК ім. Т.Г. Шевченка, 1-й поверх, кабінет №24 з 9.00 до 17.00, з понеділка по п’ятницю та за телефонами: (050) 047-19-03, (066) 073-09-86.

 

Інформація про фестиваль-конкурс «Таланти Бердянська. Діти» https://www.facebook.com/groups/1374112592714014/

 

Це твій шанс проявити себе та відчути справжньою зіркою. Просто заповни ЗАЯВКУ на участь!

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.