Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звернення голови райдержадміністрації Романа Молодецького з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом в Європі

Шановні жителі Бердянщини!

У ці травневі дні ми відзначаємо величні свята – День пам'яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Європі!

В ході Другої світової війни українці демонстрували приклади масового героїзму та відданості. Це було на фронті, коли воїни безстрашно йшли у бій і, не замислюючись, жертвували життям. Це було в тилу, коли жінки та підлітки, не зважаючи на труднощі, забезпечували фронт усім необхідним та вели партизанську війну проти окупантів.

І хоча український народ завжди прагнув жити у мирі та добросусідських відносинах з іншими націями, нажаль, сьогодні нам знову треба зі зброєю в руках відстоювати незалежність та територіальну цілісність своєї держави.

Тож нині, з глибокою шаною та повагою, ми вклоняємося воїнам – переможцям нацизму та сучасним захисникам Вітчизни, які своїми мужніми вчинками утверджують спадкоємність українських традицій в прагненні до волі.

З вірою в мир на українській землі та повагою - голова райдержадміністрації Роман Молодецький

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.