Продажа квартир на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже? Однокомнатная квартира на первом этаже. Полезные самоделки для дома. Самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Оформление покупки авто. Быстрое оформление договора купли продажи авто. Порядок оформления авто. Кредит на развитие бизнеса. Где взять кредит для бизнеса. Кредит на развитие малого бизнеса. Уроки создания сайта на joomla. Лучшие joomla уроки бесплатно. Joomla интернет магазин уроки.
Joomla seo плагины. Joomla seo оптимизация. Настройка seo joomla. Ремонт дома своими руками. Как начать строить дом своими руками. Строительство дома с нуля. Seo продвижение сайтов. Качественная seo оптимизация сайта. Seo оптимизация своими руками.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Спеціалісти соціальних служб надають методичну допомогу сім’ям району

Бердянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді прийняв участь у майстер-класі для учасників батьківської конференції на тему «Співпраця Бердянського міськрайонного центру зайнятості, сім`ї та соціальних партнерів у забезпеченні успішного майбутнього дітей», який відбувся 25 квітня 2019 року.

Захід проводився у вигляді консультування батьків представниками різних служб, які надають соціальні послуги населенню. Переходячи від однієї локації до іншої, на одній з яких була присутня директор Бердянського районного центру СССДМ Світлана Пєйчева, учасники мали змогу отримати знання щодо змін у законодавстві, які стосуються домашнього насильства, прав та обов’язків батьків стосовно дітей, дізнатися про можливість отримання послуги медіації у вирішенні сімейних конфліктів, розширити свої знання щодо видів домашнього насильства та шляхів його вирішення. Батьки жваво обговорювали питання, чи доцільно застосовувати покарання до дітей, цікавилися можливістю отримання індивідуального консультування по проблемі конфліктів з дітьми підліткового віку.

Під час цього заходу було продемонстровано соціальні відеоролики з профілактики домашнього насильства. По закінченню заходу батьки отримали буклети, пам’ятки соціального спрямування та рекламну продукцію по альтернативним формам сімейного виховання -  патронату та наставництву.

 

За інформацією Бердянського районного центру СССДМ

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.