Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

26 квітня - річниця Чорнобильської трагедії

Чорнобиль не має минулого часу. Трагічна дата 26 квітня 1986 року навічно викарбувана в історії людствата озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох родинах.

Шановні мешканці Бердянщини!

Сьогодні ми знову повертаємося до пам’яті про те лихо, що болем відгукнулося у наших серцях, та вшановуємо всіх, хто, не вагаючись, вступив у двобій зі стихією, закрив собою світ від жахливих променів радіації.

Впевнений, що наші душі ніколи не зміліють на чуйність та вдячність тим, хто врятував світ.

Низький уклін вам, шановні герої!

 

Голова райдержадміністрації Роман Молодецький

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.