Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26 квітня - річниця Чорнобильської трагедії

Чорнобиль не має минулого часу. Трагічна дата 26 квітня 1986 року навічно викарбувана в історії людствата озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох родинах.

Шановні мешканці Бердянщини!

Сьогодні ми знову повертаємося до пам’яті про те лихо, що болем відгукнулося у наших серцях, та вшановуємо всіх, хто, не вагаючись, вступив у двобій зі стихією, закрив собою світ від жахливих променів радіації.

Впевнений, що наші душі ніколи не зміліють на чуйність та вдячність тим, хто врятував світ.

Низький уклін вам, шановні герої!

 

Голова райдержадміністрації Роман Молодецький

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.