Урядова програма "Доступні ліки"

 

Районний турнір з волейболу

З метою пропаганди здорового способу життя та залучення молоді до занять спортом наприкінці березня було проведено районний турнір з волейболу серед збірних команд колективів селищної, сільських рад і ОТГ. Зокрема, участь у змаганнях взяли команди сіл Андріївка, Берестове, Дмитрівка, Троїцьке, Осипенко та Новотроїцьке.

Команди були розділені на дві підгрупи, які провели зустрічі на базі Осипенківської і Андріївської ЗОШ. Команди, що посіли І і ІІ місця у зональному відборі, а це Андріївська, Осипенківська, Берестівська і Новотроїцька,  зустрілися у фіналі турніру, який було проведено 6 квітня на базі Осипенківської ЗОШ.

Відповідно до протоколів змагань переможцем районного турніру з волейболу стала команда ДЮКФП с. Осипенко, ІІ місце – Берестове, ІІІ місце - Новотроїцьке. Всі команди-призери були нагороджені Кубком та грамотами.

Грамотами і сувенірами були визначені й кращі гравці турніру, а це   - Ковальова Ірина (гравець команди ДЮКФП Осипенко), Пожарь Антон (Берестове) і Васильченко Олександр (Новотроїцьке).

Учасники змагань висловлюють подяку керівникам установ за надання приміщень для проведення змагань, а всім вболівальникам за їх активну підтримку. Окрема подяка за чітку організацію та проведення змагань суддівській колегії.

 

За інформацією головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації  Ірини Малярчук

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.