Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Районний турнір з волейболу

З метою пропаганди здорового способу життя та залучення молоді до занять спортом наприкінці березня було проведено районний турнір з волейболу серед збірних команд колективів селищної, сільських рад і ОТГ. Зокрема, участь у змаганнях взяли команди сіл Андріївка, Берестове, Дмитрівка, Троїцьке, Осипенко та Новотроїцьке.

Команди були розділені на дві підгрупи, які провели зустрічі на базі Осипенківської і Андріївської ЗОШ. Команди, що посіли І і ІІ місця у зональному відборі, а це Андріївська, Осипенківська, Берестівська і Новотроїцька,  зустрілися у фіналі турніру, який було проведено 6 квітня на базі Осипенківської ЗОШ.

Відповідно до протоколів змагань переможцем районного турніру з волейболу стала команда ДЮКФП с. Осипенко, ІІ місце – Берестове, ІІІ місце - Новотроїцьке. Всі команди-призери були нагороджені Кубком та грамотами.

Грамотами і сувенірами були визначені й кращі гравці турніру, а це   - Ковальова Ірина (гравець команди ДЮКФП Осипенко), Пожарь Антон (Берестове) і Васильченко Олександр (Новотроїцьке).

Учасники змагань висловлюють подяку керівникам установ за надання приміщень для проведення змагань, а всім вболівальникам за їх активну підтримку. Окрема подяка за чітку організацію та проведення змагань суддівській колегії.

 

За інформацією головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації  Ірини Малярчук

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.