Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Реалізація проектів з енергоефективності та альтернативної енергетики – пріоритет у Бердянському районі

В умовах постійно зростаючих цін на основні види енергоресурсів та значної зовнішньоекономічної залежності від постачальників енергоносіїв, питання покращення показників енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів в бюджетних установах набувають особливої актуальності у зв’язку із нагальною необхідністю економії бюджетних коштів на їх утримання.

З цією метою, наприкінці 2018 року, за кошти  обласного бюджету у сумі 1308,022 тис. грн. було впроваджено об’єкт  "Реконструкція системи теплопостачання Троянської ЗОШ І-ІІІ ст. та Троянського ДНЗ «Сонечко» з встановленням твердопаливних котлів в приміщенні котельної Троянської ЗОШ за адресою Запорізька область, Бердянський район, с. Трояни, вул. Шкільна, 60". Замовником  будівництва виступала Андрівська сільська рада.

Реалізація даного проекту стала можливою за ініціативи голови Бердянської райдержадміністрації Романа Молодецького та підтримки голови облдержадміністрації Костянтина Бриля. Днями, очільник району відвідав Троянську школу, де особисто оглянув результати проведених робіт по впровадженню проекту та ознайомився з функціонуванням нових котлів та системи опалення в цілому.

Слід зазначити, що котельня школи відтепер обладнана двома сучасними котлами, які успішно функціонують на альтернативному виді палива – пелетах. Також в приміщенні Троянської ЗОШ замінена на сучасну та енергоємну система теплопостачання. Впроваджені заходи дають змогу ефективно надавати освітні послуги, а також раціонального використовувати бюджетні кошти на споживання енергоносіїв.

 

Відділ економічного розвитку та житлово-комунального господарства

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.