Урядова програма "Доступні ліки"

 

Реалізація проектів з енергоефективності та альтернативної енергетики – пріоритет у Бердянському районі

В умовах постійно зростаючих цін на основні види енергоресурсів та значної зовнішньоекономічної залежності від постачальників енергоносіїв, питання покращення показників енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів в бюджетних установах набувають особливої актуальності у зв’язку із нагальною необхідністю економії бюджетних коштів на їх утримання.

З цією метою, наприкінці 2018 року, за кошти  обласного бюджету у сумі 1308,022 тис. грн. було впроваджено об’єкт  "Реконструкція системи теплопостачання Троянської ЗОШ І-ІІІ ст. та Троянського ДНЗ «Сонечко» з встановленням твердопаливних котлів в приміщенні котельної Троянської ЗОШ за адресою Запорізька область, Бердянський район, с. Трояни, вул. Шкільна, 60". Замовником  будівництва виступала Андрівська сільська рада.

Реалізація даного проекту стала можливою за ініціативи голови Бердянської райдержадміністрації Романа Молодецького та підтримки голови облдержадміністрації Костянтина Бриля. Днями, очільник району відвідав Троянську школу, де особисто оглянув результати проведених робіт по впровадженню проекту та ознайомився з функціонуванням нових котлів та системи опалення в цілому.

Слід зазначити, що котельня школи відтепер обладнана двома сучасними котлами, які успішно функціонують на альтернативному виді палива – пелетах. Також в приміщенні Троянської ЗОШ замінена на сучасну та енергоємну система теплопостачання. Впроваджені заходи дають змогу ефективно надавати освітні послуги, а також раціонального використовувати бюджетні кошти на споживання енергоносіїв.

 

Відділ економічного розвитку та житлово-комунального господарства

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.