Урядова програма "Доступні ліки"

 

Затверджено програму соцеконом розвитку Бердянського району на 2019 рік

22 березня відбулося засідання чергової сесії Бердянської районної ради, під час якого голова РДА Роман Молодецький відзвітував перед депутатами про виконання райдержадміністрацією Програми соціально-економічного розвитку та делегованих повноважень за 2018 рік.

Очільник району детально зупинився на пріоритетних позиціях виконаної Програми, як то: наповнення місцевих бюджетів, розвиток агропромислової галузі, впровадження соціальних та інфраструктурних проектів, реалізація повноважень в галузях охорони здоров’я, освіти та культури, здійснення соціальної підтримки громадян, а також взаємодія з підрозділами правоохоронних, силових та воєнізованих структур району.

-  Наша держава знаходиться в процесі дуже важливих реформ, ускладнених зовнішнім збройним конфліктом та іншими міжнародними чинниками. Бердянський район, як і вся Україна, відчуває всі позитивні та негативні наслідки цього складного, болісного, але безумовно перспективного процесу змін українського суспільства, - зазначив Роман Молодецький, підсумовуючі свій виступ.

Роман Феліксович також подякував усім присутнім за напружену роботу і співпрацю у 2018 році.

Під час сесії також відбуласч презентація Програми соціально-економічного розвитку Бердянського району на 2019 рік. Депутати затвердили даний документ та доручили райдержадміністрації здійснювати координацію спільних дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівників підприємств усіх форм власності району у напрямкузабезпечення виконання Програми. Особливу увагу було рекомендовано зосередитина реалізації пріоритетних завдань, спрямованих на активізацію інвестиційної діяльності, стабільну роботу агропромислового комплексу, ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів.

Крім того, в ході сесії, керівники структурних підрозділів РДА доповіли про виконання районних галузевих програм із соціального захисту, медичного обслуговування та освітнього спрямування. Представники силових структур та правоохоронних органів інформували про результати профільної роботи на території району та стан виконання цільових районних програм у 2018 році.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.