Урядова програма "Доступні ліки"

 

Мешканка району відзначила 90-річний ювілей

14 березня свій 90-й день народження святкує мешканка Бердянського району Бранцева Євдокія Овсіївна.

Цього дня до іменинниці завітав перший заступник голови Бердянської райдержадміністрації Геннадій Бєлогуров, який від імені очільника району Романа Молодецького та від себе особисто привітав Євдокію Овсіївну зі святом. З побажаннями щастя, здоров’я, злагоди, миру та довгих років життя Геннадій Вікторович вручив ювілярці квіти та подарунок.

До привітань приєдналися також староста Новопетрівського старостинського округу Осипенківської сільської ОТГ Людмила Ситник та головний спеціаліст відділу освіти, культури молоді та спорту Бердянської райдержадміністрації Оксана Нечет.

Слід зазначити, що Євдокія Овсіївна дуже добре відома не одному поколінню мешканців сіл Новопетрівка та Старопетрівка, адже все своє життя жінка пропрацювала тут швачкою, або як раніше казали  – модисткою, а її наряди носили чимало місцевих «модниць».

І хоча на долю Євдокії Овсіївни випало чимало випробувань - голодні 30-ті роки, Друга світова війна, важкий повоєнний період – рідні та близькі, друзі та односельці знають її як веселу та завзяту жінку. Вона завжди була активною учасницею усіх культурних заходів, які проводились у Старопетрівському сільському клубі, приймала участь у театральних виставах, співала пісні та грала на гітарі.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.