Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Костянтин Бриль: «Найголовнішим рушієм розвитку територій стала реформа децентралізації»

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час робочої поїздки до Бердянського району. Тут він провів зустріч з адміністративно-господарським активом. На захід були запрошені керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, сільські, селищні голови, депутати районної ради, представники громадських організацій, політичних партій, керівники підприємств, установ та організацій.

На початку зустрічі очільник регіону зазначив, що завдяки підтримці облдержадміністрації протягом 2018 року в Бердянському районі повністю або частково вирішені проблемні питання соціально-економічного розвитку району. Зокрема, завдяки підтримці державного та обласного бюджетів на розвиток інфраструктури ОТГ Бердянського району у 2018 році Берестівською та Осипенківською об’єднаними громадами були проведені капітальні ремонти об’єктів соціальної сфери та закладів охорони здоров’я на суму 5,3 млн. грн., а також  реконструкцію вуличного освітлення - 2,5 млн. грн.

- Хочу наголосити, що найголовнішим рушієм розвитку територій стала реформа децентралізації, запроваджена Президентом України Петром Порошенком. Це найбільш успішна реформа і люди на місцях бачать її позитивні моменти. Це і передача повноважень по землі на місця і збільшення фінансування. А відповідно - оновлення шкіл, дитсадків, будинків культури, будівництво амбулаторій, нові дороги та багато іншого. Окремо хочу подякувати за активну співпрацю народному депутату України Олександру Пономарьову, який завжди в курсі всіх проблемних питань свого округа та активно допомагає їх вирішувати, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Крім того, за кошти Державного фонду регіонального розвитку та місцевих бюджетів у поточному році було проведено виконання частини робіт з «Будівництва шкільного стадіону Азовської ЗОШ-ІІІ ст.»; будівництво (І та II черга) водоводу с. Новотроїцьке Бердянського району та реконструкцію (перша та друга черги) водопровідної мережі, с.Азовське (Луначарське) Бердянського району,  проектною потужністю 9, 44 км.

Власне за підтримки облдержадміністрації стало можливим проведення «Реконструкції системи теплопостачання Троянської ЗОШ І-ІІІ ст. та Троянського ДНЗ «Сонечко» зі встановленням твердопаливних котлів в приміщенні котельної Троянської ЗОШ. Фінансування з обласного бюджету склало 1 млн. 308,022 тис.грн. Окремо за кошти обласного екологічного фонду, придбано сміттєвоз для Андріївської селищної ради вартістю 3,9 млн. грн.

- Мабуть, найболючішим та найактуальнішим питанням залишається стан доріг. І за втручання облдержадміністрації, у 2018 році був проведений ремонт автодороги Андріївка-Нововасилівка-Бердянськ на загальній площі 11 700 м². Також виконувались роботи з часткової ліквідації вибоїн дорожнього покриття, у тому числі пневмоструменевим методом, на загальній площі 8625 м² доріг. Також хочу повідомити, що рішенням Запорізької облради «Про затвердження Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Запорізької області на 2019 рік» передбачено виділення коштів обласного бюджету на поточний середній ремонт на найбільш зруйновані автодороги територіального значення у Запорізькій області, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль. 

Під час обговорення проблемних питань району, окрему увагу було приділено перешкодам на шляху проведення реформи децентралізації. Як повідомив голова Бердянської райдержадміністрації Роман Молодецький, за перспективним планом передбачене об’єднання територій Андріївської селищної ради з Долинською сільською радою. Проте у зв’язку з небажанням Долинської сільської ради об’єднуватися, Андріївська селищна рада втрачає можливість розвитку, отримання державних субвенцій.

Як доповіла керівник апарату ОДА Зінаїда Бойко, наразі, в рамках посилення можливостей місцевого самоврядування реформа децентралізації переходить до нового етапу. Він передбачає зміну територіального устрою та чітке розмежування повноважень, відповідно до цього не об'єднаних громад не залишиться. Метою нового етапу реформи є запровадження і закріплення змін до 2020 року аби провести місцеві вибори вже на новій законодавчій та територіальній основі, тобто громади будуть об'єднані в адміністративному порядку, відповідно до перспективного плану формування територій громад.

Загалом, відповідно до перспективного плану, на території Бердянського району запропоновано створення 5 ОТГ: Бердянська міська, Берестівська, Осипенківська та Андрівська сільські й Андріївська селищна. На сьогодні створено 4 громади. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.