Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Охоронцям Державного кордону - від охоронців духовної спадщини: вихованці студії “Джерельце” завітали до Бердянського прикордонного загону

7 березня співробітники Осипенківського краєзнавчого музею та вихованці юнацької краєзнавчої студії «Джерельце» завітали до військовослужбовців Бердянського прикордонного загону з творчим виступом «Весна іде - свята веде!».

Акція відбулась за ініціативи капелана в/ч 1491 о.Степана Вилущака і настоятеля Покровської Церкви с.Осипенко протоієрея Василія Турчака та за підтримки депутата Бердянської районної ради Сергія Кеди.

Директор Осипенківського музею Олег Будяк розповів про багату творчими й героїчними звершеннями спадщину рідного краю. Студійці «Джерельця» представили тематичні сюжети і театралізовані інсценівки, виконували українські пісні, читали патріотичні вірші та твори про рідну землю.

У свою чергу, прикордонники розповіли студійцям історію своєї частини й пригостили юнацтво стравами військової кухні.

На завершення цікавої змістовної зустрічі діти запросили бердянських прикордонників на відпочинок екскурсійними маршрутами понад Бердою та пообіцяли ознайомити їх з пам`ятками природи й історії рідного краю.   

 

За інформацією Осипенківського народного краєзнавчого музею   

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.