Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Охоронцям Державного кордону - від охоронців духовної спадщини: вихованці студії “Джерельце” завітали до Бердянського прикордонного загону

7 березня співробітники Осипенківського краєзнавчого музею та вихованці юнацької краєзнавчої студії «Джерельце» завітали до військовослужбовців Бердянського прикордонного загону з творчим виступом «Весна іде - свята веде!».

Акція відбулась за ініціативи капелана в/ч 1491 о.Степана Вилущака і настоятеля Покровської Церкви с.Осипенко протоієрея Василія Турчака та за підтримки депутата Бердянської районної ради Сергія Кеди.

Директор Осипенківського музею Олег Будяк розповів про багату творчими й героїчними звершеннями спадщину рідного краю. Студійці «Джерельця» представили тематичні сюжети і театралізовані інсценівки, виконували українські пісні, читали патріотичні вірші та твори про рідну землю.

У свою чергу, прикордонники розповіли студійцям історію своєї частини й пригостили юнацтво стравами військової кухні.

На завершення цікавої змістовної зустрічі діти запросили бердянських прикордонників на відпочинок екскурсійними маршрутами понад Бердою та пообіцяли ознайомити їх з пам`ятками природи й історії рідного краю.   

 

За інформацією Осипенківського народного краєзнавчого музею   

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.