Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Підведені підсумки футбольних змагань

23 лютого в КП «Міський Палаці спорту» (м.Бердянськ) відбулися ігри останнього п’ятого туру першості Бердянського району з міні-футболу серед колективів фізичної культури селищної та сільських рад. 

Команди-учасники зіграли з наступними результатами:

ФК «Роза» - ФК «Софіївка» 2:4,  ФК «Трояни» - ФК «Новопетрівка» 4:4,  ФК «Осипенко» - ФК «Берестове»  4:1.

 

Згідно положення проведення турніру підсумкова таблиця має такий вигляд:

ФК

і

В

Н

П

М

очки

місце

ФК «Осипенко»

5

5

0

0

30-7

15

І

ФК «Софіївка»

5

4

0

1

28-13

12

ІІ

ФК «Роза»

5

2

0

3

15-22

6

ІІІ

ФК «Новопетрівка»

5

1

2

2

15-14

5

ІV

ФК «Трояни»

5

1

1

3

11-27

4

V

ФК «Берестове»

5

0

1

4

11-27

1

Підводячи підсумки змагань в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Олександр Макаревич вручив сувеніри і грамоти кращим гравцям турніру – Горєліну Олександру (ФК «Софіївка»), Безгінову Павлу (ФК «Осипенко»), Трояну Костянтину (ФК «Осипенко»), Горбулі Олексію (ФК «Берестове»).

Команди -призери ФК «Осипенко», ФК «Софіївка», ФК «Роза» нагороджені кубками, медалями, грамотами.

Учасники змагань висловлюють подяку керівникам установ і організацій за надану допомогу, всім вболівальникам - за їхню підтримку, а головному судді змагань Бондаренку Едуарду - за неупереджене та справедливе судівство.

 

За інформацією головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Ірини Малярчук

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.