Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Майже 1400 дітей Бердянщини було оздоровлено у 2018 році

Рішенням Бердянської районної ради від 22.06.2018 № 9 затверджено району Програму оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку на 2016-2018 роки, новій редакції, якою на забезпечення послугами оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в 2018 році передбачено 180,0 тис. грн.

У рамках виконання Програми управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації придбано 28 путівок для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, на загальну суму 179,9 тис. грн.

Позабюджетні кошти, які залучені для оздоровлення та відпочинку дітей складають 756,2 тис. грн., з них кошти підприємств, установ – 244,8 тис. грн., кошти профспілок – 101,3 тис. грн., батьківські кошти – 410,1 тис. грн.

За підсумками оздоровчої кампанії 2018 року в Бердянському районі (без об’єднаних територіальних громад) послугами оздоровлення та відпочинку забезпечено 1398 дітей, що складає 100 % від загальної кількості дітей шкільного віку, з них: 649 дітей забезпечені оздоровленням (46,4 % від загальної кількості дітей шкільного віку), 749 дітей забезпечені відпочинком (53,6 % від загальної кількості дітей шкільного віку).

Послугами оздоровлення та відпочинку забезпечено 1026 дітей пільгових категорій, що складає 73,4 % від загальної кількості дітей шкільного віку, 385 дітей забезпечені послугами оздоровлення (27,5 % від загальної кількості дітей шкільного віку), 641 дитина забезпечена послугами відпочинку (45,9 % від загальної кількості дітей шкільного віку), з них:

- дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 42 (100 %);

- дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» – 16 (123 %);

- дітей, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи – 13 (100 %);

- дітей з інвалідністю, які здатні до обслуговування та не мають протипоказань для перебування в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку – 14 (100 %);

- дітей, взятих на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах – 13 (100 %);

- дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи – 7 (100 %);

- дітей з багатодітних сімей – 216 (100 %);

- дітей з малозабезпечених сімей – 62 (100 %);

- дітей, які перебувають на диспансерному обліку – 198 (100 %);

- талановитих та обдарованихдітей – переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій – 94 (100 %);

- діти-учасники дитячих творчих колективів та спортивних команд – 7 (100 %)

- дітей працівників АПК та соціальної сфери села – 257 (100 %).

У ДЗОВ СТ«Факел» (м. Бердянськ) за кошти обласного бюджету оздоровлено 17 дітей, з них: 7 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в тому числі 2 дитини, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, 6 дітей з багатодітних сімей, 2 дитини з малозабезпечених сімей, 1 дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», 1 дитина зареєстрована як внутрішньо переміщена особа.

У ДЗОВ «Меотіда» (с. Набережне Приморського району) за кошти обласного бюджету оздоровлено 5 дітей, з них: 3 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, 2 дитини з багатодітних сімей.

У ДОЗ «Весна» (с. Новопетрівка Бердянського району) за кошти обласного бюджету оздоровлено 3 дитини з багатодітних сімей.

У ДЗОВ СТ «Факел» (м. Бердянськ) за кошти районного бюджету оздоровлено 28 дітей, з них: 4 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, 17 дітей з багатодітних сімей, 3 дитини з малозабезпечених сімей, 3 дитини осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», 1 дитина зареєстрована як внутрішньо переміщена особа.

В УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) оздоровлено 6 дітей, з них: 3 дитини з багатодітних сімей, 3 дитини з малозабезпечених сімей.

У МДЦ «Артек» (м. Київ) оздоровлено 11 дітей, з них: 2 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, 1 дитина особи, визнаної учасником бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», 6 дітей з малозабезпечених сімей, 1 талановита та обдарована дитина – переможець міжнародних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів.

КУ «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» в дитячих санаторіях Бердянська, Мелітополя та інших міст України з початку року оздоровлено 51 дитина.

На базі загальноосвітніх шкіл працювало 9 пришкільних таборів денного перебування, у яких відпочило 487 учнів початкових класів і 9 пришкільних мовних таборів з наповнюваністю в 291 учнів.

 

Управління соціального захистунаселення райдержадміністрації            

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.