Урядова програма "Доступні ліки"

 

Комісія ТЕБ та НС: підведення підсумків та визначення планів

11 лютого голова райдержадміністрації Роман Молодецький провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бердянського району.

Це було перше цьогорічне засідання, тому частина з розглянутих питань стосувалась організаційних моментів. Зокрема, в ході наради були підведені підсумки роботи відповідної комісії за 2018 рік та погоджено план її діяльності на поточний рік.

З аналізом пожежної ситуації та основних причин виникнення пожеж в Бердянському районі у 2018 році перед членами комісії виступив заступник начальника Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області Дмитро Линник. Він також висвітлив питання щодо утворення та функціонування в об’єднаних територіальних громадах і сільських радах місцевих пожежних підрозділів.

На території Бердянського району функціонує 8 підрозділів місцевої пожежної охорони (МПО) та 1 добровільна пожежна дружина з цілодобовим чергуванням працівників на виїзній техніці. Всього по Бердянському району в штатному розрахунку знаходиться 48 працівників МПО. Згідно проведеного аналізу щодо виникнення пожеж на території Бердянського району, протягом 2018 року підрозділи МПО 117 разів залучались на гасіння пожеж.

Але, як зазначив Дмитро Дмитрович, в організації роботи деяких підрозділів місцевої пожежної охорони ще є недоліки, які потрібно вирішити у 2019 році. Так, згідно приписів необхідно провести визначені заходи в МПО сіл Осипенко, Дмитрівка, Андрівка та Новотроїцьке. Серед іншого, це і навчання працівників, придбання чи заміна бойового одягу, спеціального обладнання та устаткування.

До обговорення питання долучився голова РДА Роман Молодецький, який запропонував керівникам територій використовувати різноманітні можливості для покращення діяльності та оснащення місцевих пожежних команд. А спеціалістам Бердянського підрозділу ДСНС рекомендував надавати органам місцевого самоврядування практичну допомогу при підготовці інвестиційних програм i проектів інфраструктурного розвитку у сфepі цивільного захисту та забезпечення пожежної безпеки.

Про стан відповідної роботи на підпорядкованих територіях також доповіли сільські голови Осипенківської та Берестівської СОТГ – Валентин Смага і Наталія Кушнір.

Представник Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області також проаналізував стан пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту об’єктів з масовим перебуванням людей. Як зазначив Дмитро Линник, спеціалістами служби постійно проводяться наглядово-профілактичні заходи із попередження надзвичайних ситуацій на об’єктах культури, освіти та охорони здоров'я району. Проведеними перевірками встановлено, що керівниками об’єктів виконана певна робота по забезпеченню протипожежного та техногенного стану об'єктів, але, нажаль, ситуація далека від ідеальної.

Тому, за рішенням комісії, відділу освіти, культури, молоді та спорту РДА, селищному, сільським головам, головним лікарям КУ «Андріївська ЦРЛ» та НКП «Бердянський районний центр ПМСД» було доручено, по-перше, для кожного об’єкта розробити план заходів по усуненню недоліків з цивільного захисту техногенної та пожежної безпеки, по-друге, усунути виявлені недоліки згідно визначених термінів розробленого плану. Також селищному, сільським головам рекомендовано тримати на контролі покращення протипожежного стану об’єктів з масовим перебуванням людей та включити до місцевих бюджетів пункти щодо фінансування відповідних заходів.

Крім цього, члени комісії опрацювали питання поводження з небезпечними відходами та стан утилізації непридатних до застосування хімічних засобів захисту рослин. Про результати проведених у 2018 році відповідних робіт доповіла начальник відділу агропромислового розвитку РДА Лариса Зубко. Також було розглянуто питання щодо виключення захисних споруд цивільного захисту з обліку захисних споруд, як таких, що відсутні за фактом та включені на облік неправомірно (безпідставно).

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.