Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

В райдержадміністрації відбувся профорієнтаційний захід для випускників - 2019

Вдало обрана професія - запорука щасливого життя. Але ж як складно випускникам самостійно визначитись серед такої великої кількості актуальних професій сьогодення.

З метою допомогти молоді обрати вдалий професійний шлях 7 лютого поточного року в актовій залі Бердянської районної державної адміністрації був проведений профорієнтаційний захід для учнів 11 класів Бердянського району та Осипенківської ОТГ.

У заході взяли участь спеціалісти різної професійної спрямованості. Представники Київського національного університету культури і мистецтв розповіли про привілеї навчання в цьому вищі, спрямовували молодь обирати професії творчого характеру.

У свою чергу, директор Осипенківського професійного аграрного ліцею наголошував переважно на потребі України у кваліфікованих робітничих кадрах.

Також до участі у заході були запрошені фахівці Бердянського міськрайонного центру зайнятості Корнієнко О.В. та Костенко Ю.О.

Ольга Валеріївна детально розповіла випускникам про те, чим саме для них корисна служба зайнятості. Під час виступу вона ознайомила з професіями, які мають попит на сучасному ринку праці, наголосила на основних аспектах, котрі необхідно враховувати при виборі професії.

Присутніх дуже зацікавила можливість проходження тестів на  веб-базованій платформі «МОЯ ПРОФЕСІЯ-консультаційна мережа», яку запровадила служба зайнятості, адже вона  допомагає продіагностувати власну професійну мотивацію, структуру інтелекту та психологічні схильності.

Зустріч виявилась масштабною та дуже інформативною. Протягом заходу панувала дружня та позитивна атмосфера. Наприкінці учні зробили висновки щодо свого професійного майбутнього та стали на крок ближче до успішного працевлаштування. Бажаємо їм успіхів!

 

Бердянський міськрайонний центр зайнятості

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.