Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Спеціалісти районного центру СССДМ підвищили кваліфікації

На виконання Закону України «Про попередження торгівлі людьми» та виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 111 від 24 лютого 2016 року «Про затвердження Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року» з метою підвищення рівня знань та посилення заходів з протидії торгівлі людьми, спеціалісти БРЦСССДМ успішно пройшли електронний курс для фахівців з соціальної роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, надавачів соціальних послуг об’єднаних територіальних громад та комунальних установ.

Даний курс розроблено Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні у співпраці з Міністерством соціальної політики України за фінансуванням Міністерства міжнародних справ Канади та щедрої підтримки американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Головною метою вищезазначеного електронного курсу є підвищення кваліфікації фахівців з соціальної роботи та надавачів соціальних послуг щодо виявлення, надання послуг та захисту прав постраждалих від торгівлі людьми, взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми.

За результатами проходження курсу спеціалісти отримали відповідні сертифікати.

 

Бердянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.