Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Спеціалісти районного центру СССДМ підвищили кваліфікації

На виконання Закону України «Про попередження торгівлі людьми» та виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 111 від 24 лютого 2016 року «Про затвердження Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року» з метою підвищення рівня знань та посилення заходів з протидії торгівлі людьми, спеціалісти БРЦСССДМ успішно пройшли електронний курс для фахівців з соціальної роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, надавачів соціальних послуг об’єднаних територіальних громад та комунальних установ.

Даний курс розроблено Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні у співпраці з Міністерством соціальної політики України за фінансуванням Міністерства міжнародних справ Канади та щедрої підтримки американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Головною метою вищезазначеного електронного курсу є підвищення кваліфікації фахівців з соціальної роботи та надавачів соціальних послуг щодо виявлення, надання послуг та захисту прав постраждалих від торгівлі людьми, взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми.

За результатами проходження курсу спеціалісти отримали відповідні сертифікати.

 

Бердянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.