Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Спеціалісти районного центру СССДМ підвищили кваліфікації

На виконання Закону України «Про попередження торгівлі людьми» та виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 111 від 24 лютого 2016 року «Про затвердження Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року» з метою підвищення рівня знань та посилення заходів з протидії торгівлі людьми, спеціалісти БРЦСССДМ успішно пройшли електронний курс для фахівців з соціальної роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, надавачів соціальних послуг об’єднаних територіальних громад та комунальних установ.

Даний курс розроблено Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні у співпраці з Міністерством соціальної політики України за фінансуванням Міністерства міжнародних справ Канади та щедрої підтримки американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Головною метою вищезазначеного електронного курсу є підвищення кваліфікації фахівців з соціальної роботи та надавачів соціальних послуг щодо виявлення, надання послуг та захисту прав постраждалих від торгівлі людьми, взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми.

За результатами проходження курсу спеціалісти отримали відповідні сертифікати.

 

Бердянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.