Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Бердянщина отримала державну допомогу на потреби освіти та медицини

Наприкінці минулого року Запорізька область отримала 603 млн грн додаткової державної дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я.

Вона спрямовується виключно на утримання закладів освіти та охорони здоров’я, а точніше – на виконання місцевими бюджетами делегованих їм державою повноважень, фінансування яких не передбачено освітньою та медичною субвенціями з Державного бюджету.

31 січня, під час роботи позачергової сесії Запорізької обласної ради,  відповідна дотація була розподілена між регіонами області і 7 млн 761 тис 100 грн із цих коштів отримав Бердянський район.

Слід зазначити, що відповідно до статті 1036 Бюджетного кодексу України  розподіл дотації здійснюється у порядку, визначеному обласними державними адміністраціями, за погодженням з Кабінетом Міністрів України та затверджується рішенням про обласний бюджет.

Тож, дана сума має об’єктивне обґрунтування. Принцип цього розподілу додаткової дотації між територіями області полягає в наступному:

-50% додаткової дотації розподілено відносно індексу платоспроможності територій (за кількістю відрахованих податків з території),

-  50% розподілено пропорційно до питомої ваги чисельності населення, скоригованої з урахуванням надання вторинної медичної допомоги з відповідних бюджетів. 

Важливо, що обсяг дотації на 2019 рік  значно вище суми дотації, яка була направлена на відповідні цілі у минулому році.

Таким чином Державою виконано свої зобов’язання щодо задоволення потреб освіти й медицини. Тож обслуговуючий та технічний персонал закладів середньої загальної освіти району будуть вчасно отримувати заробітну платню, а школи та КУ «Андріївська центральна районна лікарня» мають фінансові ресурси на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.