Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Методичний день для працівників соціального спрямування об’єднаних громад

Спеціалістами Бердянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 29.01.2019 був проведений методичний день для спеціалістів, відповідальних за здійснення соціальної роботи на територіях Осипенківської та Берестівської ОТГ.

Метою даного заходу було ознайомлення спеціалістів з наказом Мінсоцполітики від 13.07.2018р № 1005 «Про затвердження форм обліку соціальної роботи з сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах» та планування спільної роботи на 2019 рік.

Під час методичного дня піднімались питання алгоритму виявлення сімей, які опинились  у складних життєвих обставинах, особливостей роботи з ними, ведення відповідної документації. Спеціаліст, відповідальний за роботу з прийомними та опікунськими сім’ями , наголосила на необхідності моніторингу сімей, в яких виховуються діти старшого підліткового віку з метою проведення профорієнтаційної роботи. Також були підведені підсумки роботи за 2018 рік, обговорено та проаналізовано помилки, розроблено спільну стратегію спілкування з уразливими категоріями клієнтів.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.