Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Методичний день для працівників соціального спрямування об’єднаних громад

Спеціалістами Бердянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 29.01.2019 був проведений методичний день для спеціалістів, відповідальних за здійснення соціальної роботи на територіях Осипенківської та Берестівської ОТГ.

Метою даного заходу було ознайомлення спеціалістів з наказом Мінсоцполітики від 13.07.2018р № 1005 «Про затвердження форм обліку соціальної роботи з сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах» та планування спільної роботи на 2019 рік.

Під час методичного дня піднімались питання алгоритму виявлення сімей, які опинились  у складних життєвих обставинах, особливостей роботи з ними, ведення відповідної документації. Спеціаліст, відповідальний за роботу з прийомними та опікунськими сім’ями , наголосила на необхідності моніторингу сімей, в яких виховуються діти старшого підліткового віку з метою проведення профорієнтаційної роботи. Також були підведені підсумки роботи за 2018 рік, обговорено та проаналізовано помилки, розроблено спільну стратегію спілкування з уразливими категоріями клієнтів.

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.