Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Методичний день для працівників соціального спрямування об’єднаних громад

Спеціалістами Бердянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 29.01.2019 був проведений методичний день для спеціалістів, відповідальних за здійснення соціальної роботи на територіях Осипенківської та Берестівської ОТГ.

Метою даного заходу було ознайомлення спеціалістів з наказом Мінсоцполітики від 13.07.2018р № 1005 «Про затвердження форм обліку соціальної роботи з сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах» та планування спільної роботи на 2019 рік.

Під час методичного дня піднімались питання алгоритму виявлення сімей, які опинились  у складних життєвих обставинах, особливостей роботи з ними, ведення відповідної документації. Спеціаліст, відповідальний за роботу з прийомними та опікунськими сім’ями , наголосила на необхідності моніторингу сімей, в яких виховуються діти старшого підліткового віку з метою проведення профорієнтаційної роботи. Також були підведені підсумки роботи за 2018 рік, обговорено та проаналізовано помилки, розроблено спільну стратегію спілкування з уразливими категоріями клієнтів.

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.