Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Інформація щодо оздоровлення дітей в дитячих центрах: Міжнародному дитячому центрі «Артек» (Пуща Водиця, м. Київ) та Українському дитячому центрі «Молода гвардія» (м. Одеса)

Дитячі центри: Міжнародний дитячий центр «Артек» та Український дитячий центр «Молода гвардія» є дитячими закладами оздоровлення та відпочинку, в яких діти, направлені на оздоровлення та відпочинок, беруть участь у виховних, патріотичних, оздоровчих, розважально-ігрових програмах, спортивних змаганнях, всеукраїнських фестивалях, набувають досвіду громадської діяльності та спілкування з однолітками з різних регіонів України.

До ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія» направляються діти віком від 7 до 18 років.

Види путівок:

1. Безоплатні:

·            дітям-сиротам;

·            дітям, позбавленим батьківського піклування;

·            дітям з інвалідністю, здатним до самообслуговування (за відсутності медичних протипоказань);

·            дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;

·            дітям, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;

·            дітям, які проживають на у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення;

·            рідним дітям батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї;

·            дітям, взятим на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах;

·            дітям, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;

·            дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

·            дітям із малозабезпечених сімей, які відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;

·            дітям із багатодітних сімей.

 

2. Путівки із частковою оплатою в розмірі 20 відсотків вартості (сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх замінюють або з інших джерел, не заборонених законодавством):

·            дітям осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно допункту 19частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

·            дітям, які перебувають на диспансерному обліку;

·            членам дитячих творчих колективів і спортивних команд – переможцям міжнародних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;

·            талановитим та обдарованим дітям – переможцям міжнародних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.

 

3. Путівки із частковою оплатою в розмірі 30 відсотків вартості (сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх замінюють або з інших джерел, не заборонених законодавством):

·            дітям, зареєстрованим як внутрішньо переміщені особи;

·            членам дитячих творчих колективів і спортивних команд – переможцям всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;

·            талановитим та обдарованим дітям – переможцям обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.

 

4. Путівки із частковою оплатою в розмірі 50 відсотків вартості (сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх замінюють або з інших джерел, не заборонених законодавством):

·            відмінникам навчання;

·            лідерам дитячих громадських організацій;

·            членам дитячих творчих колективів і спортивних команд – переможцям обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;

·            талановитим та обдарованим дітям – переможцям міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.

 

Перелік документів, необхідних для отримання путівки до МДЦ «Артек» та УДЦ «Молода гвардія»:

 

Для надання безоплатних путівок:

1. Для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування:

·            копія документа, що посвідчує особу;

·            копія документа, що підтверджує статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

2. Для дітей з інвалідністю, здатних до самообслуговування (за відсутності медичних протипоказань); дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, дітей, які проживають на у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, дітей взятих на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах:

·            копія документа, що посвідчує особу;

·            копія документа, що підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

3. Для дітей, один з батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту:

·            копія свідоцтва про народження дитини, батька/матір якої внесено до списку осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадянського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 08.05.2014 № 278«Про затвердження списків осіб, члени сімей яких мають право на одержання одноразової грошової допомоги та доплати до пенсії у зв’язку з втратою годувальника».

4. Для дітей із малозабезпечених сімей, які відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям:

·            копія документа, що посвідчує особу;

·            копія довідки про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, яка дійсна на період заїзду дитини до ДПУ «МДЦ «Артек» чи ДП «УДЦ «Молода гвардія».

5. Для дітей із багатодітних сімей, середньомісячний сукупний дохід яких не перевищує прожиткового мінімуму для сім’ї, встановленого законодавством:

·            копія документа, що посвідчує особу;

·            копія посвідчення дитини з багатодітної сім’ї або довідка про склад сім’ї.

6. Для рідних дітей батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї:

·            копія документа, що посвідчує особу;

·            довідка про склад сім’ї;

·            копія розпорядження про створення дитячого будинку сімейного типу або прийомної сім’ї.

 

Для надання путівок із частковою оплатою в розмірі 20 відсотків вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх замінюють або з інших джерел, не заборонених законодавством:

1. Для дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19Закону України«Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»:

·            копія документа, що посвідчує особу;

·            копія посвідчення учасника бойових дій батька / матері.

2. Для дітей, які перебувають на диспансерному обліку:

·            копія документа, що посвідчує особу;

·            форма первинної облікової документації № 079/о«Медична довідка на дитину, яка від’їжджає в дитячий заклад оздоровлення та відпочинку», затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29.05.2013 № 435,зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17.06.2013 за № 990/23522.

3. Для членів дитячих творчих колективів і спортивних команд – переможців міжнародних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад:

·            копія документа, що посвідчують особу;

·            список членів дитячого творчого колективу, спортивної команди, завірений керівником закладу, до якого належить дитячий творчий колектив, спортивна команда;

·            копії посвідчення, диплома, грамоти або іншого документа, що підтверджують відповідні досягнення, звання лауреата, дипломанта, переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, спортивного змагання міжнародного рівня (1-3 командне місце), отриманих у поточному та попередньому році, з перекладом українською мовою.

4. Для талановитих та обдарованих дітей – переможців міжнародних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад:

·            копія документа, що посвідчує особу;

·            копії посвідчення, диплома, грамоти або іншого документа, що підтверджують відповідні досягнення, звання лауреата, дипломанта, переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, змагання, спартакіади всеукраїнського, міжнародного рівня (1-3 особисте або командне місце), отриманих у поточному та попередньому році, з перекладом українською мовою.

 

Для надання путівок із частковою оплатою в розмірі 30 відсотків вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх замінюють або з інших джерел, не заборонених законодавством:

1. Для дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи:

·            копія документа, що посвідчує особу;

·            копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

2. Для членів дитячих творчих колективів і спортивних команд – переможців всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад:

·            копії документів, що посвідчують особу;

·            список дитячого творчого колективу, спортивної команди, завірений керівником закладу, до якого належить дитячий творчий колектив, спортивна команда;

·            копії посвідчення, диплома, грамоти або іншого документа, що підтверджують відповідні досягнення, звання лауреата, дипломанта, переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, спортивного змагання всеукраїнського рівня (1-3 командне місце), отриманих у поточному та попередньому році.

3. Для талановитих та обдарованих дітей – переможців обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад:

·            копія документа, що посвідчує особу;

·            копії посвідчення, диплома, грамоти або іншого документа, що підтверджують відповідні досягнення, звання лауреата, дипломанта, переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, змагання, спартакіади обласного рівня (1-3 особисте або командне місце), отриманих у поточному та попередньому році.

 

Для надання путівок із частковою оплатою у розмірі 50 відсотків вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх замінюють або з інших джерел, не заборонених законодавством:

1. Для відмінників навчання:

·            копія документа, що посвідчує особу;

·            копія табеля за останній навчальний рік.

2. Для дітей, які є лідерами дитячих громадських організацій:

·            копія документа, що посвідчує особу;

·            клопотання керівного органу громадської організації.

3. Для членів дитячих творчих колективів і спортивних команд – переможців обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад:

·            копії документів, що посвідчують особу;

·            список дитячого творчого колективу, спортивної команди, завірений керівником закладу, до якого належить дитячий творчий колектив, спортивна команда;

·            копії посвідчення, диплома, грамоти або іншого документа, що підтверджують відповідні досягнення, звання лауреата, дипломанта, переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, спортивного змагання обласного рівня (1-3 командне місце), отриманих у поточному та попередньому році.

4. Для талановитих та обдарованих дітей – переможців міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад:

·            копія документа, що посвідчує особу;

·            копії посвідчення, диплома, грамоти або іншого документа, що підтверджують відповідні досягнення, звання лауреата, дипломанта, переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, змагання, спартакіади міського, районного рівнів (1-3 особисте або командне місце), отриманих у поточному та попередньому році.

 

Перед відправленням діти, яким надається путівка, повинні пройти медичний огляд у встановленому законодавством порядку, отриматиформу первинної облікової документації № 079/о«Медична довідка на дитину, яка від’їжджає в дитячий заклад оздоровлення та відпочинку», затверджену наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29.05.2013 № 435, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17.06.2013 за № 990/23522.

Батьки дитини (особи, які їх замінюють) дають письмову згоду на обробку персональних даних дитини та згоду на внесення персональних даних дитини в базу даних ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія» і використання їх за необхідності відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних», згоду на проведення в ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія» необхідних діагностичних, лікувальних процедур у разі захворювання дитини.

 

Діти, направлені до ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія», повинні мати із собою теплі речі, кімнатне взуття, дві пари сезонного взуття (з жовтня до квітня – тепле взуття, що не пропускає вологу), спортивне взуття, купальні та спортивні костюми, білизну, головний убір, шкарпетки (не менше трьох пар), предмети особистої гігієни (зубна щітка, паста, мило, гребінець, носові хустинки).

 

Проїзд груп дітей та супроводжувачів здійснюється за кошти батьків (осіб, які їх замінюють) та за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством. Батьки (особи, які їх замінюють) дають письмову згоду на збір відповідної суми коштів для забезпечення проїзду та супроводу дітей до ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія» та у зворотному напрямку.

 

За більш детальною інформацію щодо отримання путівок до ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія» звертатися до управління соціального захисту населення Бердянської районної державної адміністрації особисто (каб. № 6 – сектор у справах сім’ї та дітей) або за телефоном: 3-42-98.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.