Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Бердянщина долучається до проекту «Єдність заради безпеки жінок Приазов'я»

В Бердянську 21 січня відбулась презентація проекту «Єдність заради безпеки жінок Приазов'я» для представниць громадських організацій, голів сільських рад, депутаток і співробітників соціальних служб міста Бердянська і Бердянського району. Його мета - боротьба з насильством в сім'ях і гендерною дискримінацією шляхом просвітницьких заходів.

Координатор проекту Наталія Копиця, яка представляє громадську організацію "Жінка майбутнього", пояснила суть нового починання.

В цілому проект розбитий на кілька етапів. Спочатку пройде анкетування учасників і їх навчання. У цей час будуть виявлені потреби учасниць проекту і проведені два дводенних тренінги. Після навчання буде розроблена стратегія спільної адвокаційної кампанії. Наступні три етапи: створення робочої групи, підписання Меморандуму і розподіл фінансування на профілактичні заходи, які будуть проводитися в рамках проекту. Підсумком стане проведення круглого столу за участю представників обласної влади та місцевого керівництва, соціальних служб, волонтерів та представників громадських організацій, які спеціалізуються на протидії насильству.

Директор Бердянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Пєйчева впевнена, що державі вигідно інвестувати в попередження насильства, ніж в наслідки за його ліквідації. Тому у робочої групи, яка буде створена в рамках проекту, є ще одне глобальне завдання, яке буде здійснюватися в рамках реалізації Національного плану дій 1325, відповідно до резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир і безпека».

У підсумку, організатори мають намір створити інформаційне поле в місті і районі, яке дозволить найбільшому числу пересічних громадян дізнатися: як визначити насильство, які види його існують, яким чином захистити себе і близьких від нього, і хто в нашому регіоні може допомогти у важкій ситуації.

Проект впроваджується у місті і районі в рамках конкурсу грантів Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».

Присутнім на презентації запропонували створити робочу групу, до складу якої може увійти до 30 осіб. Ця група координуватиме між собою організації та служби, що працюють в напрямку протидії насильству в нашому регіоні. Таким чином, вважають ініціатори проекту, заходи щодо профілактики насильства будуть проводитися більш ефективно, для більшої аудиторії і з залученням додаткових ресурсів.

Запрошуємо активних жінок Бердянщини до участі у проекті «Єдність заради безпеки жінок Приазов'я».

За додатковою інформацією щодо участі у проекті можна звернуться за телефоном 0507357441 контактна особа Світлана Пєйчева

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.