Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Вітання голови Бердянської РДА Романа Молодецького з Днем Соборності України

Шановні жителі Бердянського району!

Щиро вітаю усіх вас із Днем Соборності України!

Не одну сотню літ українці мріяли про свою державу, про об’єднання етнічних земель, поділених між різними імперіями. Воля мільйонів наших предків, їх потяг до єдності, свободи і справедливості завжди були незламними.

Саме з цими прагненнями, рівно 100 років тому, 22 січня 1919 року в Києві на Софійському майдані було проголошено Акт Злуки двох незалежних держав, які утворилися на уламках Російської  та Австро-Угорської імперій – Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

Соборність України означає духовну згуртованість усіх громадян, незалежно від їхньої національності та регіону проживання. Сьогодні ніхто не має права сказати, що єдність України є «штучною». І усвідомлене розуміння цього факту приходить навіть до найстійкіших скептиків. Адже протягом останніх років тисяч воїнів, волонтерів, мільйони громадян в усіх куточках країни всі як один, пліч о пліч піднялися на захист єдності й територіальної цілісності своєї держави - України.

Взаємна повага і підтримка, спільність в помислах, добровільне єднання на засадах свободи та демократії -  це і є «соборність» та найміцніша гарантія успіху Української держави, благополуччя і добробуту кожного з нас.

Бажаю всім любові до рідної землі. Миру, добробуту, мудрості у прийнятті будь-яких рішень. Нехай віра в демократичну, соборну й процвітаючу Україну надихає нас на нові звершення та досягнення заради гідного майбутнього!

В єдності – наша сила!

Слава Україні!

 

З повагою, Роман Молодецький

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.