Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Пам'ять учасників спротиву більшовицькому тоталітарному режиму вшанували в Новотроїцькому

18 січня, в рамках проведення в районі заходів з нагоди 100-річчя підписання Акту злуки та Дня Соборності України, в с.Новотроїцьке відбулася урочиста подія.

У заході взяли участь заступник начальника Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА Олександр Зубченко, представники райдержадміністрації, виконкому та депутатського корпусу Новотроїцької сільської ради, учні місцевої школи та громадські активісти території.

Під час заходу було вшановано пам'ять членів підпільної антикомуністичної організації, що діяла у с.Новотроїцьке в 1925-1929 роках, та відкрито пам’ятну дошку на честь учасників тих подій.

Звертаючись до аудиторії Олександр Зубченко наголосив на актуальності та важливості відновлення історичної правди про боротьбу у 20 столітті українського народу проти комуністичної тиранії, за формування незалежної та соборної держави. Представник облдержадміністрації також подарував для шкільного музею серію тематичних книжок, які висвітлюють події Української революції 1917-1921 років та містять розповіді про її героїчних учасників.   

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.