Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

На колегії Бердянської РДА вивчали стан впровадження в районі медичної реформи

26 грудня в райдержадміністрації відбулося засідання колегії Бердянської райдержадміністрації, в якому взяли участь представники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування району, керівники структурних підрозділів РДА, представники громадськості та ЗМІ.

Про стан впровадження медичної реформи в закладах охорони здоров’я Бердянського району членам колегії доповіла завідувач сектору з питань охорони здоров’я райдержадміністрації Олена Жогло.

Зокрема, Олена Костянтина повідомила, що у 2018 році відповідно до вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я», більш відомим як «Закон про автономізацію», було здійснено реорганізацію (шляхом перетворення) комунальної  установи «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської районної ради» та створено відповідне комунальне некомерційне підприємство.

Як було зазначено, фінансова спроможність новоствореного підприємства стовідсотково залежить від кількості декларацій, укладених з лікарем первинної медицини.

Нажаль, станом на 18.12.2018 лише 58% мешканців району, які обслуговуються в  КНП «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», уклали відповідні декларації.

-  Керівництвом району неодноразово зверталася увага  головного лікаря  Центру на необхідність вирішення цієї проблеми, насамперед шляхом  відвідування середнім медичним персоналом на дому усіх мешканців територій та проведення роз’яснювальної роботи щодо необхідності укладання декларацій з лікарями. Мабуть не всі працівники центру відповідально віднеслися до поставлених задач, - зауважив голова райдержадміністрації Роман Молодецький під час обговорення даного питання.

Так, найкраща ситуація в Дмитрівській амбулаторії ЗПСМ, де укладено 1887 декларацій, або 94,1%. В Андріївській АЗПСМ - 3602 декларації, або 68,2%, в Азовській АЗПСМ - 1238 декларацій, або 64,2%, в Новотроїцькій АЗПСМ - 532 декларації, що складає 55,5 %. Критична ситуація в Андрівській АЗПСМ, де взагалі відсутні укладені декларації, а 162 мешканця Андрівської сільської ради (6,6%) підписали відповідні документи з лікарями інших амбулаторій.

Також Олена Костянтинівна торкнулась питання забезпечення закладів охорони здоров’я району лікарями, адже найбільша проблема виникла в тих амбулаторіях, де відсутні лікарі (сімейні, терапевти, педіатри), бо саме вони, шляхом укладання декларацій, забезпечили б фінансову незалежність підприємства.

Роман Молодецький додав, що до вирішення кадрового питання мають активно долучатися місцеві громади. Адже створивши для лікаря гарні умови життя і праці, села зможуть запросити перспективних спеціалістів, а гідну заробітну плату забезпечить держава.

-  Кваліфіковані сімейні лікарі готові працювати в селах, якщо на додаток до хорошої зарплати вони матимуть житло з водопостачанням і опаленням, обладнане місце роботи та відшкодування витрат на пальне для службового транспорту, - зазначив Роман Феліксович.

Підсумовуючи обговорення даного питання очільник району також наполегливо рекомендував головному лікарю КНП «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Дмитру Аксьонову терміново активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців окремих територій щодо необхідності укладання декларацій з лікарями.

Крім цього, в ході роботи колегії було розглянуто питання організації Бердянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді роботи з жертвами домашнього та гендернообумовленного насильства і створення спеціального формування «Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі». А також вивчено стан кадрової роботи та питання запобігання корупції в управлінні фінансів Бердянської райдержадміністрації у 2018 році.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.