Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

В райдержадміністрації презентовано Перспективний план розвитку Бердянського району на наступні 3 роки

26 грудня відбулося перше засідання Бердянської районної Ради регіонального розвитку. Цей консультативно-дорадчий орган при голові райдержадміністрації має на меті сприяти налагодженню ефективної взаємодії органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади, здійснення реформ у сфері децентралізації, управління регіональним розвитком та вирішення проблемних питань життєзабезпечення району.

Участь у заході взяли заступник голови Запорізької ОДА Олександр Бабанін, селищний, сільські голови, голови Берестівської та Осипенківської СОТГ, керівники районних служб, галузевих підприємств і організацій, представники громадськості та ЗМІ.

Головним питанням порядку денного стало обговорення проекту Перспективного плану розвитку Бердянського району на 2019-2021 роки.

Вітаючи учасників зустрічі Олександр Бабанін зазначив, що наразі, за дорученням Президента України Петра Порошенка, по всій країні ведеться робота щодо активізації діяльності регіональних органів, які мають забезпечити ефективний розвиток територій. Олександр Олександрович відмітив також, що будь-яка пропозиція  регіонального плану розвитку має шанс бути включеною до обласного чи, навіть,  державного перспективного плану розвитку країни на наступні 3 роки.

-  Головна мета Перспективного плану розвитку Бердянського району на 2019-2021 роки, який формувався за пропозиціями ОТГ, селищної та сільських рад району,це створення сприятливого середовища для довгострокового соціально-економічного розвитку Бердянського району шляхом розвитку та підтримки ініціатив громад, - зазначив голова райдержадміністрації Роман Молодецький, презентуючи проект відповідного плану.

Очільник району висвітлив основні напрямки та ключові моменти документу. Зокрема, згідно проекту основними пріоритетними напрямками для району на найближчі 3 роки визначені питання водозабезпечення; термомодернізація будівель; модернізація об'єктів соціальної сфери; реконструкція та будівництво вуличного освітлення; ремонт дорожнього покриття; природоохоронні заходи, поводження з ТПВ та благоустрій територій; розвиток бізнесу, створення робочих місць.

-  Для нас немає першочергових чи найменш важливих напрямків, усі вони мають рівне значення та однакову важливість для розвитку регіону та покращення життя його мешканців, - зазначив Роман Феліксович.

Участь в обговорені документу взяли Андріївський селищний голова Наталія Кагадій, голови Берестівської та Осипенківської сільських ОТГ Наталія Кушнір і Валентин Смага, Андрівський сільський голова Муслім Магомедов, які розповіли про стан підготовки місцевих планів розвитку, а також озвучили основні завдання і перспективи територій на найближчі 3 роки.

Крім того, керівниками району та територій було озвучено ряд проблемних питань, які вже тривалий час не вдається вирішити власними силами. Зокрема, це питання взаємовідносин із деякими обласними державними органами, а також питання ремонту доріг загального користування.

Підсумовуючі зустріч Олександр Бабанін відмітив, що Бердянському району є чим пишатись, є що планувати, є чого досягати і побажав успішного розвитку регіону. Крім цього представник облдержадміністрації від імені голови Запорізької ОДА Костянтина Бриля та від себе особисто подякував керівництву району, місцевим радам, аграріям Бердянщини за вагому організаційно-ресурсну допомогу у створені й забезпеченні якісних умов проживання особового складу бригади Територіальної оборони в Бердянському районі.

А голова райдержадміністрації Роман Молодецький акцентував, що представлений варіант Перспективного плану не є остаточним і потребує певних доопрацювань та змін.

-   Ми готові до співпраці з громадами та чекаємо ваших пропозицій протягом січня наступного року. Сьогодні ми маємо об’єднати наші зусилля, адже саме консолідація є нашим шансом на подальший розвиток як окремої території і району, так і держави в цілому, - підсумував зустріч очільник району.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.