Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Під Бердянськом резервісти та добровольці присягнули на вірність Україні

У Бердянську, як і по всій країні, проводять масові збори та навчання підрозділів територіальної оборони. Чоловіки, які виявили бажання стати на захист держави, присягнули на вірність Україні. Заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін, заступник військового комісара Запорізької області Володимир Роговий, представники місцевої влади та духовенства привітали бійців з  цією подією.

– По всій області створені загони територіальної оборони. Дуже приємно, що в моєму рідному місті є такий підрозділ і патріоти, які готові захищати Україну. Дозвольте від імені голови обласної державної адміністрації Костянтина Бриля побажати вам та вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба над головою, – привітав присутніх Олександр Бабанін.

Разом з молодими та недосвідченими резервістами на зборах присутні і  люди зі значним бойовим досвідом.

За даними обласного військового комісаріату, в Запорізькій області створено сім бригад територіальної оборони, зокрема  до Бердянського підрозділу вступили близько 350 осіб – жителів Бердянського, Приморського та Приазовського районів. Як зазначив заступник обласного військового комісара Володимир Роговий,  підрозділ повністю забезпечений усім необхідним. У стислі терміни представники місцевої влади виділили приміщення та підготували їх для комфортного проживання бійців.

Після навчань резервісти повернуться до своїх буденних справ, деякі планують укласти контракт та перейти на службу до Збройних Сил України.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.