Урядова програма "Доступні ліки"

 

Профорієнтаційний марафон

Бердянський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді 12.12.2018 р. прийняв участь у профорієнтаційному заході для учнів 9 та 11 класів Новопетрівської ЗОШ, організований факультетом психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського Державного педагогічного університету.

Захід був організований у вигляді марафону: учням було запропоновано розділитись на групи по 5-6 чоловік і за допомогою маршрутного листа переходити від однієї локації до іншої, на кожній з яких виконувались різноманітні завдання (робота з метафоричними картками,  створення колажу, рухові ігри), спрямовані на  професійне самовизначення, підготовку учнів до усвідомленого обрання професії, що найбільш відповідає їх індивідуальним особливостям, нахилам та здібностям.

Під час акції спеціалістом Центру були розповсюджені серед учнів листівки «Кожен має право на допомогу»  у кількості 60 прим. з профілактики торгівлі людьми.

 

Бердянський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.