Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

На території Запорізької області тимчасово заборонено полювання

В  Запорізькій області тимчасово, на період дії режиму воєнного стану, з 8 по 26 грудня 2018 року заборонено здійснення полювання.

Відповідне розпорядження було підписане 5 грудня головою Запорізької ОДА Костянтином Брилем.

Попередньо питання щодо необхідність заборони на полювання було обговорено під час засідання Ради оборони Запорізької області, за результатами чого і було прийнято відповідне рішення.

Як наголошують в обласній адміністрації, таке рішення прийнято ще й тому, що досить важко перевіряти кожну особу окремо, яка ходить з рушницею. До того ж агресори та провокатори можуть скористатися ситуацією і пересуватися озброєними.

Закликаємо мисливців Бердянщини з розумінням сприймати дану ситуацію та дотримуватись встановлених заборон.

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.