Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Ефективна організація надання адмінпослуг — одне із першочергових завдань для ОТГ

11 грудня 2018 року за організаційної підтримки Департаменту економічного розвитку і торгівлі Запорізької облдержадміністрації проведено семінар за Програмою «U-LEAD з Європою».

В роботі семінару взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян, керівники місцевих органів влади, керівники та адміністратори ЦНАПів районних державних адміністрацій області, зокрема Олена Федорова - адміністратор ЦНАПу Бердянської райдержадміністрації,  і міст обласного значення, представники об’єднаних територіальних громад.

У вітальній промові Елла Слепян акцентувала увагу присутніх на подальшому впровадженні децентралізаційних реформ, ефективному розвитку територій та забезпеченні комфортних умов життя людей.    

Регіональний координатор 2-го компоненту Програми «U-LEAD з Європою» Ольга Калініченко донесла учасникам семінару шляхи створення сучасного ЦНАПу і надання фінансової та інформаційної підтримки. Також вона поінформували присутніх про найкращі практики створення Центрів надання адміністративних послуг в ОТГ по всій Україні, які втілені за підтримки цієї  міжнародної організації, а також вимоги до належного функціонування ЦНАП.

Метою заходу стало обговорення проблематики покращення якості надання адміністративних послуг через вдосконалення роботи центрів надання адміністративних послуг у містах і районах області, механізмів надання послуг органів виконавчої влади в межах чинного законодавства.

Активно обговорювалося питання щодо запровадження паспортних послуг та інтеграції соціальних послуг у ЦНАП, реалізації повноважень у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, представлення досвіду створення ЦНАП в ОТГ.

Учасники заходу взяли активну участь в обговоренні представлених тем семінару, надали пропозиції і рекомендації щодо поліпшення діяльності ЦНАПів в контексті децентралізації влади, а також підтримали потребу формування і реалізації державою послідовної політики щодо взаємодії місцевих державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад з питань організації роботи ЦНАПів.

 

Адміністратор ЦНАПу Бердянської РДА  О.Ю.Федорова

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.