Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Ефективна організація надання адмінпослуг — одне із першочергових завдань для ОТГ

11 грудня 2018 року за організаційної підтримки Департаменту економічного розвитку і торгівлі Запорізької облдержадміністрації проведено семінар за Програмою «U-LEAD з Європою».

В роботі семінару взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян, керівники місцевих органів влади, керівники та адміністратори ЦНАПів районних державних адміністрацій області, зокрема Олена Федорова - адміністратор ЦНАПу Бердянської райдержадміністрації,  і міст обласного значення, представники об’єднаних територіальних громад.

У вітальній промові Елла Слепян акцентувала увагу присутніх на подальшому впровадженні децентралізаційних реформ, ефективному розвитку територій та забезпеченні комфортних умов життя людей.    

Регіональний координатор 2-го компоненту Програми «U-LEAD з Європою» Ольга Калініченко донесла учасникам семінару шляхи створення сучасного ЦНАПу і надання фінансової та інформаційної підтримки. Також вона поінформували присутніх про найкращі практики створення Центрів надання адміністративних послуг в ОТГ по всій Україні, які втілені за підтримки цієї  міжнародної організації, а також вимоги до належного функціонування ЦНАП.

Метою заходу стало обговорення проблематики покращення якості надання адміністративних послуг через вдосконалення роботи центрів надання адміністративних послуг у містах і районах області, механізмів надання послуг органів виконавчої влади в межах чинного законодавства.

Активно обговорювалося питання щодо запровадження паспортних послуг та інтеграції соціальних послуг у ЦНАП, реалізації повноважень у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, представлення досвіду створення ЦНАП в ОТГ.

Учасники заходу взяли активну участь в обговоренні представлених тем семінару, надали пропозиції і рекомендації щодо поліпшення діяльності ЦНАПів в контексті децентралізації влади, а також підтримали потребу формування і реалізації державою послідовної політики щодо взаємодії місцевих державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад з питань організації роботи ЦНАПів.

 

Адміністратор ЦНАПу Бердянської РДА  О.Ю.Федорова

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.