Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Ефективна організація надання адмінпослуг — одне із першочергових завдань для ОТГ

11 грудня 2018 року за організаційної підтримки Департаменту економічного розвитку і торгівлі Запорізької облдержадміністрації проведено семінар за Програмою «U-LEAD з Європою».

В роботі семінару взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян, керівники місцевих органів влади, керівники та адміністратори ЦНАПів районних державних адміністрацій області, зокрема Олена Федорова - адміністратор ЦНАПу Бердянської райдержадміністрації,  і міст обласного значення, представники об’єднаних територіальних громад.

У вітальній промові Елла Слепян акцентувала увагу присутніх на подальшому впровадженні децентралізаційних реформ, ефективному розвитку територій та забезпеченні комфортних умов життя людей.    

Регіональний координатор 2-го компоненту Програми «U-LEAD з Європою» Ольга Калініченко донесла учасникам семінару шляхи створення сучасного ЦНАПу і надання фінансової та інформаційної підтримки. Також вона поінформували присутніх про найкращі практики створення Центрів надання адміністративних послуг в ОТГ по всій Україні, які втілені за підтримки цієї  міжнародної організації, а також вимоги до належного функціонування ЦНАП.

Метою заходу стало обговорення проблематики покращення якості надання адміністративних послуг через вдосконалення роботи центрів надання адміністративних послуг у містах і районах області, механізмів надання послуг органів виконавчої влади в межах чинного законодавства.

Активно обговорювалося питання щодо запровадження паспортних послуг та інтеграції соціальних послуг у ЦНАП, реалізації повноважень у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, представлення досвіду створення ЦНАП в ОТГ.

Учасники заходу взяли активну участь в обговоренні представлених тем семінару, надали пропозиції і рекомендації щодо поліпшення діяльності ЦНАПів в контексті децентралізації влади, а також підтримали потребу формування і реалізації державою послідовної політики щодо взаємодії місцевих державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад з питань організації роботи ЦНАПів.

 

Адміністратор ЦНАПу Бердянської РДА  О.Ю.Федорова

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.