Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

В Бердянській райдержадміністрації підвели підсумки щорічної акції «16 днів проти насильства»

10 грудня 2018 року  під головуванням заступника голови Бердянської  райдержадміністрації Борщової Ніни Василівни за участю начальника служби у справах дітей, завідувача сектору у справах сім’ї та дітей УСЗН, головного спеціаліста з питань молоді та спорту відділу освіти та директора центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді відбувся круглий стіл щодо підведення підсумків проведення щорічної акції «16 днів проти насильства» на території Бердянського району.

Присутні наголосили, що основним завданням акції було привернення уваги громадськості до проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства.

Начальник служби у справах дітей Олена Садовська звітувала про низку проведених тематичних виховних заходів з нагоди інформаційної компанії до акції «16 днів проти насильства». Особлива увага під час її проведення приділялась питанням домашнього насилля у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до насилля. Було зазначено, що будь-які прояви насильства є порушенням прав людини.

Завідувач сектору у справах сім’ї та дітей УСЗН Ірина Дерман  повідомила, що була активізована діяльність, яка направлена на збільшення знань про всі види насилля. Вона представила листівки, плакати, буклети, які розповсюджувались на території сільських та селищних рад Бердянського району.

Головний спеціаліст з питань молоді та спорту відділу освіти Ірина Малярчук доповіла, що в рамках акції «16 днів проти насильства» у загальноосвітніх школах району проведено наступні заходи: квести «Подолаємо конфлікт дружною командою», акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.», «Ми проти насилля», заняття з елементами тренінгу «Попередження конфліктів у соціальних мережах», «Права дитини знаємо», години спілкування «Віртуальна безпека», «Школа прав дитини», круглий стіл «Запобігання торгівлі людьми». Також було організовано проведення інформаційно-просвітницьких заходів  з попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Були проведені класні години-диспути «Особиста гідність. Безпека життя», ігрова програма  «Я - дитина», тренінг «Як протидіяти тиску однолітків», години спілкування «Як не стати жертвою насилля». Адміністраціями шкіл проведені бесіди з класними керівниками з питань невідкладного реагування на випадки загрози життю та здоров’ю дітей, проявів насильства. Було повідомлено, що у закладах освіти району постійно діють скриньки довіри. Для учнів, батьків та вчителів облаштовані інформаційні стенди.   

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Пєйчева доповіла про різноманітні заходи, які було проведено Центром  в рамках проведення щорічної Акції . Була організована підготовка та направлено до «Запорізького обласного центру соціально-психологічної допомоги» Запорізької обласної ради роботи учнів шкіл району до обласного дитячого конкурсу  малюнків та фото робіт з протидії насильству. На батьківських зборах для батьків учнів Троїцької ЗОШ  було проведено відео лекторій «Профілактика домашнього насильства та антибулінг у школі » з профілактики жорсткої поведінки, бездоглядності, непорозуміння в сім’ї. Для педагогів та психологів Осипенківської ОТГ було проведено тренінг  «Профілактика булінгу у школі». Для освітян Бердянського району було проведено тренінг «Розробка заходів з профілактики боулінгу у школі». Для учнів Осипенківської ЗОШ спільно з мобільною бригадою з профілактики домашнього та гендерно обумовленого  насильства була організована акція, метою якої було привернення уваги учнів до проблем насильства в дитячих та учнівських колективах та протидії насильству в сім’ї. Директор Центру повідомила, що  разом з депутатками та активістками району взяла участь у заході «Анімація проти насилля» по створенню соціального мультфільму «Зупинимо насильство разом», який було організовано за підтримки ГО «Жінка майбутнього». Також повідомлено, що протягом проведення акції «16 днів проти насильства» було організовано виїзди спільно з мобільною бригадою з профілактики домашнього та гендерно обумовленого  насильства спеціалістів Центру в сім’ї СЖО та сім’ї, де відбувалось насилля. Була проведена роз’яснювальна робота з профілактики домашнього та гендерно обумовленого насильства у неблагополучних сім’ях та надані консультації щодо відповідальності за скоєння насильства. З метою підвищення обізнаності населення з питань попередження насильства, жорстокого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства була проведена інформаційна компанія з розповсюдженням друкованої продукції.

         Підсумовуючи виступи, Борщова Ніна Василівна зазначила, що подолання такого негативного явища як насильство в родині можливе лише за умови об’єднання зусиль і державних органів, і установ, і кожного громадянина. Також вона  наголосила про важливість координації зусиль всіх відділів в проведені гуманітарної акції та взаємного інформування про випадки домашнього насильства, або жорстокого поводження.

Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насильства» закінчилася, але робота  в напрямку профілактики домашнього насильства, формування відповідального батьківства, мінімізації складних життєвих обставин буде продовжуватись і надалі.

 

 

Бердянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.