Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Вітання голови райдержадміністрації Романа Молодецького з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Вітаю вас з професійним святом – з Днем Збройних Сил України!

Офіційна історія українського війська розпочалася з 1993 року і є досить невеликою. Між тим, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися від часів Київської Русі до сучасності. У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

В останні роки ми з гордістю вбачаємо, як зростає престиж військової служби, а Українське військо по праву визнано світовою спільнотою однією з боєздатніших армій сучасності.

Щиро дякую усім військовослужбовцям і ветеранам служби за вірність присязі й Україні та бажаю незламної волі у подоланні усіх труднощів буття, надійного родинного тилу, міцного здоров’я та здійснення мрій, а всім нам – миру і спокою на українській землі!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, голова райдержадміністрації Роман Молодецький

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.