Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Вітання голови райдержадміністрації Романа Молодецького з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Вітаю вас з професійним святом – з Днем Збройних Сил України!

Офіційна історія українського війська розпочалася з 1993 року і є досить невеликою. Між тим, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися від часів Київської Русі до сучасності. У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

В останні роки ми з гордістю вбачаємо, як зростає престиж військової служби, а Українське військо по праву визнано світовою спільнотою однією з боєздатніших армій сучасності.

Щиро дякую усім військовослужбовцям і ветеранам служби за вірність присязі й Україні та бажаю незламної волі у подоланні усіх труднощів буття, надійного родинного тилу, міцного здоров’я та здійснення мрій, а всім нам – миру і спокою на українській землі!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, голова райдержадміністрації Роман Молодецький

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.