Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Вітання голови райдержадміністрації Романа Молодецького з Міжнародним днем волонтера

Шановні друзі!

Сьогодні у світі відзначається Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди щиро вітаю усіх, хто присвячує свій час, енергію, фінансові та інші ресурси потребам нужденних і безпеці нашої держави.

За останні роки волонтерський рух охопив майже усю Україну і став невід'ємною частиною нашого суспільства. Сьогодні волонтери опікуються проблемами військовослужбовців ЗСУ та НГУ, учасників антитерористичної операції на передовій та демобілізованих бійців, ветеранів, соціально-незахищених верств населення, вимушених переселенців.

Сердечно вдячний всіх учасникам волонтерського руху Бердянщини за невичерпну жагу приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ та бажаю життєвої наснаги, оптимізму та віри у завтрашній день.

 

З повагою, голова райдержадміністрації Роман Молодецький

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.