Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Звернення голови Бердянської райдержадміністрації Романа Молодецького до мешканців району

Шановні мешканці Бердянського району.

Як ви знаєте, 28 листопада в десяти регіонах України, в тому числі і Запорізькій області, введено в дію воєнний стан. Звичайно, це не стандартна ситуація для всіх нас, яка нажаль породила купу чуток та фейкових новин.

У зв’язку з цим та з метою запобігання подальшому розвитку чуток, та не дай Боже паніки, хочу надати вам деякі роз’яснення.

По-перше, принципова позиція Президента України в даній ситуації – з введенням воєнного стану жодних обмежень конституційних прав громадян України не буде!

Президент наголошує, що ані часткової, ані повної мобілізації наразі не передбачається. Вона можлива лише у випадку прямої наземної військової агресії з боку Російської Федерації.

Від себе додам, що наразі в районі практично завершено призовну кампанію на строкову військову службу в Збройних Силах України. Бердянський район вже виконав завдання по призову і додатково ніхто і нікого на військову службу не забиратиме.

Запам’ятайте, масового набору в армію – не буде!

Далі. Ніякої трудової повинності не буде!

Ніхто не забиратиме ваше майно, техніку, житло! Якщо хтось, під личиною воєнного стану буде намагатись вимагати ваше особисте майно – негайно телефонуйте в поліцію!

Нікого не буде підселено  до вас у ваші будинки та квартири!

Не вірте чуткам! Не панікуйте!

Всі соціальні виплати будуть здійснюватись вчасно та в повному обсязі!

Банки, крамниці, заклади соціальної сфери – все працює і працюватиме у звичайному режимі!

Як і Президент України Петро Порошенко, я наголошую, що воєнний стан введено виключно для приведення у повну бойову готовність військових підрозділів Збройних Сил України та для акумуляції всіх ресурсів правоохоронних органів!

Ми, цивільні особи, продовжуємо жити у звичайному режимі.

На останок хочу нагадати, що Бердянський район це прикордонний район, де завжди діяв паспортний  режим.  Тому не забувайте мати при собі будь яке посвідчення особи з фотографією та з розумінням ставитись до можливої перевірки особи чи транспорту.

Ще раз звертаюсь до всіх мешканців Бердянського району – не панікувати і не поширювати чутки. Ми всі маємо виконувати свою роботу і зберігати спокій.

З вірою в вас, з повагою та з впевненістю у нашу перемогу! Слава Україні!

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.