Урядова програма "Доступні ліки"

 

Звернення голови Бердянської райдержадміністрації Романа Молодецького до мешканців району

Шановні мешканці Бердянського району.

Як ви знаєте, 28 листопада в десяти регіонах України, в тому числі і Запорізькій області, введено в дію воєнний стан. Звичайно, це не стандартна ситуація для всіх нас, яка нажаль породила купу чуток та фейкових новин.

У зв’язку з цим та з метою запобігання подальшому розвитку чуток, та не дай Боже паніки, хочу надати вам деякі роз’яснення.

По-перше, принципова позиція Президента України в даній ситуації – з введенням воєнного стану жодних обмежень конституційних прав громадян України не буде!

Президент наголошує, що ані часткової, ані повної мобілізації наразі не передбачається. Вона можлива лише у випадку прямої наземної військової агресії з боку Російської Федерації.

Від себе додам, що наразі в районі практично завершено призовну кампанію на строкову військову службу в Збройних Силах України. Бердянський район вже виконав завдання по призову і додатково ніхто і нікого на військову службу не забиратиме.

Запам’ятайте, масового набору в армію – не буде!

Далі. Ніякої трудової повинності не буде!

Ніхто не забиратиме ваше майно, техніку, житло! Якщо хтось, під личиною воєнного стану буде намагатись вимагати ваше особисте майно – негайно телефонуйте в поліцію!

Нікого не буде підселено  до вас у ваші будинки та квартири!

Не вірте чуткам! Не панікуйте!

Всі соціальні виплати будуть здійснюватись вчасно та в повному обсязі!

Банки, крамниці, заклади соціальної сфери – все працює і працюватиме у звичайному режимі!

Як і Президент України Петро Порошенко, я наголошую, що воєнний стан введено виключно для приведення у повну бойову готовність військових підрозділів Збройних Сил України та для акумуляції всіх ресурсів правоохоронних органів!

Ми, цивільні особи, продовжуємо жити у звичайному режимі.

На останок хочу нагадати, що Бердянський район це прикордонний район, де завжди діяв паспортний  режим.  Тому не забувайте мати при собі будь яке посвідчення особи з фотографією та з розумінням ставитись до можливої перевірки особи чи транспорту.

Ще раз звертаюсь до всіх мешканців Бердянського району – не панікувати і не поширювати чутки. Ми всі маємо виконувати свою роботу і зберігати спокій.

З вірою в вас, з повагою та з впевненістю у нашу перемогу! Слава Україні!

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.