Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Опалювальний сезон у Новотроїцькому опинився під загрозою

Зазвичай підготовка до нового опалювального сезону розпочинається одразу після закінчення попереднього, про що свідчить спільна кропітка робота райдержадміністрації з місцевими територіями.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 01.11.2018 №667 був даний старт опалювального періоду 2018-2019 років, у який Бердянський район входить без особливих проблем.

Але бездіяльність деяких керманичів призвела до того, що не всі території отримають тепло вчасно, та й не відомо чи отримають взагалі. Так, не зважаючи на неодноразові звернення та зауваження райдержадміністрації, керівництвом КП «Новотроїцький сількомунгосп» були допущені зволікання щодо отримання лімітів на газ, внаслідок чого не був підписаний Договір з НАК "Нафтогаз України" про постачання природного газу відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 781 від 28.09.2018.

Тож сьогодні заклади соцкультпобуту Новотроїцької сільської ради залишається без централізованого опалення, в першу чергу, закладів соціального спрямування.

До речі, схожі проблеми з опалювальним періодом були у цього підприємства і минулого року.

Аби в стислі терміни ефективно вирішити проблеми, що створили комунальники із Новотроїцького, голова райдержадміністрації Роман Молодецький під час розмови з Новотроїцьким сільським головою Марією Положенцевою рекомендував взяти питання під особистий контроль та  дав 3 дні комунальному підприємству для вжиття заходів.

Але не лише при підготовці до опалювального сезону виникають проблеми у КП «Новотроїцький сількомунгосп». Зазначене підприємство надало з порушеннями до органів Держказначейства фінансову звітність за 9 місяців поточного року. Внаслідок чого було складено попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зокрема недотримання п.19 глави 1 Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2012 №44, в частині недотримання встановленого органами Казначейства терміну подання бюджетної звітності, що відповідно до пункту 34 статті 116 Бюджетного кодексу України, є порушенням бюджетного законодавства одержувачем бюджетних коштів КП «Новотроїцький сількомунгосп».

Одночасно із попередженням до вищевказаної установи було застосовано захід впливу бюджетного законодавства у вигляді Протоколу про порушення бюджетного законодавства та зупинення операції з бюджетними коштами. Попросту кажучі – блокування рахунків.

Слід зазначити, що така ситуація склалася з причини недостатнього рівня контролю та методичного керівництва з боку виконавчого комітету Новотроїцької сільської ради, який є головними розпорядниками коштів, за дотриманням вимог законодавства з питань ведення бухгалтерського обліку , складання фінансової та бюджетної звітності підпорядкованих установ відповідно до вимог Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи, затвердженого постановою КМУ від 26.01.2011 №59.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.