Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Опалювальний сезон у Новотроїцькому опинився під загрозою

Зазвичай підготовка до нового опалювального сезону розпочинається одразу після закінчення попереднього, про що свідчить спільна кропітка робота райдержадміністрації з місцевими територіями.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 01.11.2018 №667 був даний старт опалювального періоду 2018-2019 років, у який Бердянський район входить без особливих проблем.

Але бездіяльність деяких керманичів призвела до того, що не всі території отримають тепло вчасно, та й не відомо чи отримають взагалі. Так, не зважаючи на неодноразові звернення та зауваження райдержадміністрації, керівництвом КП «Новотроїцький сількомунгосп» були допущені зволікання щодо отримання лімітів на газ, внаслідок чого не був підписаний Договір з НАК "Нафтогаз України" про постачання природного газу відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 781 від 28.09.2018.

Тож сьогодні заклади соцкультпобуту Новотроїцької сільської ради залишається без централізованого опалення, в першу чергу, закладів соціального спрямування.

До речі, схожі проблеми з опалювальним періодом були у цього підприємства і минулого року.

Аби в стислі терміни ефективно вирішити проблеми, що створили комунальники із Новотроїцького, голова райдержадміністрації Роман Молодецький під час розмови з Новотроїцьким сільським головою Марією Положенцевою рекомендував взяти питання під особистий контроль та  дав 3 дні комунальному підприємству для вжиття заходів.

Але не лише при підготовці до опалювального сезону виникають проблеми у КП «Новотроїцький сількомунгосп». Зазначене підприємство надало з порушеннями до органів Держказначейства фінансову звітність за 9 місяців поточного року. Внаслідок чого було складено попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зокрема недотримання п.19 глави 1 Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2012 №44, в частині недотримання встановленого органами Казначейства терміну подання бюджетної звітності, що відповідно до пункту 34 статті 116 Бюджетного кодексу України, є порушенням бюджетного законодавства одержувачем бюджетних коштів КП «Новотроїцький сількомунгосп».

Одночасно із попередженням до вищевказаної установи було застосовано захід впливу бюджетного законодавства у вигляді Протоколу про порушення бюджетного законодавства та зупинення операції з бюджетними коштами. Попросту кажучі – блокування рахунків.

Слід зазначити, що така ситуація склалася з причини недостатнього рівня контролю та методичного керівництва з боку виконавчого комітету Новотроїцької сільської ради, який є головними розпорядниками коштів, за дотриманням вимог законодавства з питань ведення бухгалтерського обліку , складання фінансової та бюджетної звітності підпорядкованих установ відповідно до вимог Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи, затвердженого постановою КМУ від 26.01.2011 №59.

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.