Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

В Андрівській СОТГ розпочинається виборчий процес

Центральна виборча комісія призначила на 23 грудня 2018 року перші вибори у 125 об’єднаних територіальних громадах України. Цього дня вибори відбудуться і у новоствореній Андрівській сільській ОТГ Бердянського району.

Саме з питань організації та проведення на відповідній території виборчого процесу, який, до речі, розпочинається вже цієї суботи, 3 листопада, і відбулась сьогодні в райдержадміністрації нарада під головуванням керівника апарату РДА Алли Галущак. Участь у нараді взяли Андрівський і Новотроїцький сільські голови Муслім Магомедов і Марія Положенцева, спеціалісти структурних підрозділів РДА і представники райради.

Учасники зустрічі здійснили покрокове відпрацювання календарного плану перших виборів у новоствореній Андрівській сільській об’єднаній територіальній громаді. Зокрема, були обговорені питання щодо уточнення списків виборців; створення виборчих округів та формування територіальних комісій; визначення місць для розміщення агітаційних матеріалів; фінансове забезпечення функціонування виборчих дільниць.

Під час наради Алла Галущак наголосила увагу, що райдержадміністрація лише забезпечує взаємодію учасників процесу та здійснює координацію підготовчих заходів виключно в рамках чинного законодавства.  

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.