Урядова програма "Доступні ліки"

 

В райдержадміністрації відбувся семінар з питань запобігання корупції у сфері публічного права

Днями спеціалістами Запорізького центру перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій, на базі Бердянської райдержадміністрації було проведено тематичний короткостроковий семінар «Запобігання корупції у сфері публічного управління».

Учасників зібрання, а це профільні спеціалісти, державні службовці й працівники органів місцевого самоврядування Бердянської райдержадміністрації та Бердянського міськвиконкому, привітала керівник апарату райдержадміністрації Алла Галущак.

-  Необхідність вдосконалення знань антикорупційного законодавства, мінімізації фактів його порушення для нашої сфери діяльності завжди є актуальною темою, - зазначила Алла Федорівна і побажала кожному учаснику заходу результативного навчання.   

Під час навчання спеціалістами центру було проаналізовано актуальні аспекти та законодавчі вимоги  щодо запобігання корупції в державних органах. Зокрема, висококваліфіковані юристи-науковці Олексій Макаренков та Ія Пелех презентували власні інтерактивні проекти «Українське антикорупційне законодавство: сутність та новації» та «Конфлікт інтересів: шляхи запобігання та врегулювання».

Крім цього, спеціалісти центру провели з учасниками навчання дискусійну бесіду «Рівень результативності національних превентивних антикорупційних механізмів: реалії сьогодення», надали ряд ситуативних роз’яснень і рекомендацій, а також відповідей на питання аудиторії.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.