Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Футбольне свято в районі

20 жовтня в с.Нововасилівка відбулося футбольне свято, під час якого були підведені підсумки першості району з футболу і проведено турнір на Кубок «Закриття сезону».

На початку заходу виконуючий обов’язки начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Макаревич  привітав всіх учасників змагань та оголосив результати сезону.

Отже, за підсумками першості району з футболу переможцем змагань та володарем Кубку стала футбольна команда «Таврія» (с.Нововасилівка), ІІ місце – ФК «Осипенко», ІІІ місце – ФК «Новопетрівка». Команди-переможці були нагороджені  Кубками, грамотами, гравці нагороджені медалями.

Крім того сувенірами і грамотами були відмічені кращі гравці турніру, а це - Келехсаєв Алан  і Дубодєлов Владислав (ФК «Таврія»),  Новосела Роман (ФК «Осипенко»), Голубєв Сергій (ФК «Новопетрівка»).

В турнірі Кубка закриття сезону з футболу зустрілись 7 команд: ФК «Новопетрівка», ФК Андріївка», ФК «Осипенко», ФК «Дмитрівна», ФК «Таврія», ФК «Трояни», ФК «Софіївка».

У фінальній грі зустрілися команди «Новопетрівка» і «Трояни». З рахунком 1:0 перемогу здобула ФК «Трояни», яка була нагороджена Кубком і грамотою.

Сувенірами і грамотами були відмічені кращі гравці Кубка закриття сезону з футболу, а це – Келехсаєв Алан («ФК «Таврія»), Півнюк Станіслав (ФК «Новопетрівка»), Гарєлін Олександр (ФК «Трояни»).

Оргкомітет висловлює подяку суддівській бригаді з м.Бердянськ, представнику ФК «Таврія» Миколі Черемісіну за організацію і проведення спортивного свята для учачників змагань і всіх присутніх вболівальників.

 

Головний спеціаліст відділу освіти,  культури, молоді та спорту – Ірина Малярчук

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.