Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Роман Молодецький отримав відзнаку від Запорізьких козаків

Сьогодні голова райдержадміністрації Роман Молодецький, заступники голови РДА, керівник апаратута керівники структурних підрозділів РДА взяли участь у пленарному засіданні тридцять другої сесії Бердянської районної ради.

На початку засідання начальник штабу координаційної ради з питань розвитку козацтва при голові Запорізької облдержадміністрації Дмитро Сухінін вручи Роману Молодецькому народну козацьку нагороду - Орден «Івана Сірка» І ступеню. Таким чином, було відзначено особисту активну позицію очільника Бердянщини у сприянні патріотичному вихованню молоді та волонтерській діяльності в регіоні.

В ході роботи депутати опрацювали 12 питань порядку денного. Серед іншого, було внесено зміни до ряду районних Програм соціально-економічного спрямування та у галузі охорони здоров'я. Депутати затвердили Структури та Штат комунальних установ «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської районної ради та «Андріївської центральної районної лікарні Бердянської районної ради». Внесли зміни до районного бюджету та бюджетних призначень.

 Крім цього, депутати дали згоду на дострокове припинення повноважень та звільнення з посади заступника голови Бердянської райради сьомого скликання Миколи Закоморного.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.