Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

На контролі санітарно-епідеміологічний стан закладів освіти та готовність до зими

Чергове засідання районної комісії з питань Техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій провів 22 жовтня голова райдержадміністрації Роман Молодецький. Засідання проходило конструктивно, з активним обговоренням питань, висловлюванням зауважень та пропозицій.

Насамперед, члени комісії погодили Комплексний план заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Бердянського району в осінньо-зимовий період 2018/2019 років та Єдину схему реагування органів управління та сил цивільного захисту при загрозі і виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими погодними умовами осінньо-зимового періоду 2018/2019 років та пропуску льодоходу, повені й паводків на території Бердянського району.

Розглянули учасники наради проект Комплексного плану заходів щодо санітарної охорони території Бердянського району та захисту населення від інфекційних хвороб, які мають міжнародне значення, на 2018 – 2022 роки.

Як повідомила у своєму виступі головний спеціаліст з питань цивільного захисту райдержадміністраціїІрина Радишевська, на виконання законодавчих та нормативно-правових актів, в районі кожні 5 років повинен затверджуватись відповідний Комплексний план, в якому передбачаються медико – санітарні та інші заходи щодо профілактики та боротьби з інфекційними хворобами, що мають міжнародне значення.

Свої зауваження до проекту плану висловив голова Бердянської райдержадміністрації Роман Молодецький, зазначивши, що питання лабораторної діагностики хворих відображено не в повному обсязі. Адже серед виконавців відсутній відокремлений підрозділ «Бердянський міськрайонний відділ» ДУ «Запорізькій обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України». На теперішній час це має дуже велике значення.

Аби врахувати всі зауваження, які надійшли під час обговорення даного питання було прийнято рішення про направлення відповідного плану на доопрацювання.

Ще одне питання, а саме, про погодження переліку потенційно-небезпечних об’єктів на 2019 рік, також було вирішено розглянути під час проведення наступного засідання комісії після проведення необхідних уточнень.

З аналізом епідемічної ситуації в учбових закладах району перед членами комісії виступив в.о. начальника Бердянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області Дмитро Вєнцев.

Він, зокрема, повідомив, що у 2018 році плановими заходами державного нагляду (контролю) охоплено 11 об’єктів, із них: загальноосвітніх шкіл - 5, ДНЗ -  6. Бердянською районною державною лабораторією Державної служби України з питань безпечності  харчових продуктів та захисту споживачів було відібрано та обстежено змиви з харчоблоків шкіл та ДНЗ 340 проб на якість  дезінфекції, з них -13 позитивних результатів – БГКП. Відібрано 37 проб водопровідної води зі шкіл та садків. Згідно проведених мікробіологічних досліджень всі проби відповідають ДержСан Пін2.2.4.-171-10. Для мікробіологічних досліджень після термічної обробки відібрано 134 проби харчових продуктів, які відповідають мікробіологічним пробам Держ Сан Пін 4.4.5.-078-2001.

На запитання голови РДА Романа Молодецького щодо періодичності перевірки навчальних закладів, Дмитро Вєнцев зазначив, що перевірки проходять 1 раз у рік (можуть проходити 1 раз у два роки), згідно плану Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області. За інформацією завідувача відокремленого підрозділу «Бердянський міськрайонний відділ» ДУ «Запорізькій обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Олександри Кікарош також 1 раз на рік здійснюється й санітарно-гігієничний моніторинг відповідних закладів.

Розглянувши та обговоривши зазначене питання члени комісії надали ряд доручень керівникам селищної, сільських рад, районного галузевого підрозділу та закладів освіти району, які мають забезпечити здійснення додаткових заходів щодо недопущення епідемічних ускладнень.

Насамперед, очільник району ініціював термінове звернення до Головного управління Держпродспоживслужби у Запорізькой області з проханням здійснити, в найкоротший термін, ретельну перевірку навчальних закладів Бердянського району з метою визначення належної організації харчування дітей, забезпечення навчально-освітнього й оздоровчого процесу, а також здійснення працівниками навчальних закладів своєчасного проходження періодичних профілактичних медичних оглядів.

Серед інших завдань, зокрема, створення в закладах загальної середньої освіти та дошкільних навчальних закладах безумовно безпечних умов перебування дітей (питна вода гарантованої якості, облаштування внутрішніх туалетів, створення умов для дотримання особистої гігієни учнями і працівниками), підтримання відповідно до санітарних норм оптимальних показників повітряно-теплового режиму приміщень.

Крім цього, голова районної комісії Роман Молодецький доручив відповідальним особам визначити перелік та обсяг систем питного водопостачання (водопровідні мережі) в учбових та дошкільних закладах, які потребують першочергового проведення капітального, поточного ремонту та забезпечити проведення відповідних робіт.

Роман Феліксович також наголосив на особистій відповідальності кожного керівника навчальних закладів та контролю за дотримання у підпорядкованих закладах нормативних параметрів протиепідемічного режиму, здійснення генерального прибирання (опалювальних приладів, підвіконь, стін, підлог тощо), а також постійному моніторингу стану захворюваності серед дітей і працюючого персоналу.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.