Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

 

Мешканці Азовського вирішують подальшу долю свого села

Наприкінці минулого тижня в с.Азовське відбулися громадські збори щодо перспектив впровадження децентралізаційних заходів на території Азовської сільської ради.

Збори стали логічним продовженням тематичної інформаційної зустрічі, яка відбулася 10 липня. Тоді представники районної, місцевої влади і Запорізького центру місцевого самоврядування надали роз’яснення мешканцям  громади щодо завдань реформи децентралізації влади в Україні. Зупинилися на особливих законодавчих нюансах та можливостях для даної конкретної території (в частині приєднання до громади міста обласного значення). Висвітили здобутки та позитиви даного процесу на прикладі вже існуючих, у тому числі і на території Бердянського району, об’єднаних територіальних громад, а також відповіли на чисельні питання учасників зустрічі.

І ось, після майже 2-х тижнів роздумів та сперечань, мешканці с.Азовське знову зібралися, аби обрати подальший шлях розвитку рідного села. У цій зустрічі взяв участь і голова райдержадміністрації Роман Молодецький, який закликав азовчан відкинути зайві емоції та об’єктивно й відповідально підійти до вирішення даного питання. 

Результатом доволі жвавого обговорення та високої активності учасників зібрання стало прийняття переважною більшістю голосів рішення про приєднання села Азовське до громади міста обласного значення - Бердянськ.

Звичайно, це рішення є тільки першою сходинкою громади на децентралізаційному шляху і попереду у неї ще ряд визначених законодавством процедур. Та найголовніше для мешканців села зрозуміти, що у будь якому разі, процвітання та благополуччя їх рідного села, а отже і власного життя у ньому, потребують щоденної активної роботи кожного азовчанина.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.