Урядова програма "Доступні ліки"

 

Мешканці Азовського вирішують подальшу долю свого села

Наприкінці минулого тижня в с.Азовське відбулися громадські збори щодо перспектив впровадження децентралізаційних заходів на території Азовської сільської ради.

Збори стали логічним продовженням тематичної інформаційної зустрічі, яка відбулася 10 липня. Тоді представники районної, місцевої влади і Запорізького центру місцевого самоврядування надали роз’яснення мешканцям  громади щодо завдань реформи децентралізації влади в Україні. Зупинилися на особливих законодавчих нюансах та можливостях для даної конкретної території (в частині приєднання до громади міста обласного значення). Висвітили здобутки та позитиви даного процесу на прикладі вже існуючих, у тому числі і на території Бердянського району, об’єднаних територіальних громад, а також відповіли на чисельні питання учасників зустрічі.

І ось, після майже 2-х тижнів роздумів та сперечань, мешканці с.Азовське знову зібралися, аби обрати подальший шлях розвитку рідного села. У цій зустрічі взяв участь і голова райдержадміністрації Роман Молодецький, який закликав азовчан відкинути зайві емоції та об’єктивно й відповідально підійти до вирішення даного питання. 

Результатом доволі жвавого обговорення та високої активності учасників зібрання стало прийняття переважною більшістю голосів рішення про приєднання села Азовське до громади міста обласного значення - Бердянськ.

Звичайно, це рішення є тільки першою сходинкою громади на децентралізаційному шляху і попереду у неї ще ряд визначених законодавством процедур. Та найголовніше для мешканців села зрозуміти, що у будь якому разі, процвітання та благополуччя їх рідного села, а отже і власного життя у ньому, потребують щоденної активної роботи кожного азовчанина.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.