Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Мешканці Азовського вирішують подальшу долю свого села

Наприкінці минулого тижня в с.Азовське відбулися громадські збори щодо перспектив впровадження децентралізаційних заходів на території Азовської сільської ради.

Збори стали логічним продовженням тематичної інформаційної зустрічі, яка відбулася 10 липня. Тоді представники районної, місцевої влади і Запорізького центру місцевого самоврядування надали роз’яснення мешканцям  громади щодо завдань реформи децентралізації влади в Україні. Зупинилися на особливих законодавчих нюансах та можливостях для даної конкретної території (в частині приєднання до громади міста обласного значення). Висвітили здобутки та позитиви даного процесу на прикладі вже існуючих, у тому числі і на території Бердянського району, об’єднаних територіальних громад, а також відповіли на чисельні питання учасників зустрічі.

І ось, після майже 2-х тижнів роздумів та сперечань, мешканці с.Азовське знову зібралися, аби обрати подальший шлях розвитку рідного села. У цій зустрічі взяв участь і голова райдержадміністрації Роман Молодецький, який закликав азовчан відкинути зайві емоції та об’єктивно й відповідально підійти до вирішення даного питання. 

Результатом доволі жвавого обговорення та високої активності учасників зібрання стало прийняття переважною більшістю голосів рішення про приєднання села Азовське до громади міста обласного значення - Бердянськ.

Звичайно, це рішення є тільки першою сходинкою громади на децентралізаційному шляху і попереду у неї ще ряд визначених законодавством процедур. Та найголовніше для мешканців села зрозуміти, що у будь якому разі, процвітання та благополуччя їх рідного села, а отже і власного життя у ньому, потребують щоденної активної роботи кожного азовчанина.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.