Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

 

Представник райдержадміністрації підвищив професійну компетентність на міжнародному семінарі

18-20 липня у м.Одеса відбувся тренінг «Підхід, що заснований на правах людини, у розробленні та реалізації проектів та програм місцевого та регіонального розвитку», в якому взяв участь начальник відділу економічного розвитку та ЖКГ Бердянської райдержадміністрації Володимир Сенченко.

Даний захід проводився з ініціативи Міністерства юстиції, Програмою розвитку ООН в Україні, громадською організацією «МART». Підхід, що базується на правах людини (ППЛ / HRBA) — це рамковий підхід до розвитку, в основі якого лежать міжнародні стандарти у сфері прав людини, а також діяльність, спрямована на просування і захист прав людини в усіх сферах. Основна увага зосереджується на стійкості в розвитку громад та розширенні прав та можливостей.

Протягом трьох днів експерти-професіонали допомагали учасникам розібратися у цій новій важливій темі. У тренінгу взяли участь представники з 5 областей: Одеська, Запорізька, Херсонська, Миколаївська, Кіровоградська.

Учасники зібралися дуже різносторонні: представники державної влади, органів місцевого самоврядування, громадського сектору, юристи, діючі правозахисники.

За результатами тренінгу учасники опрацювали 4 питання та розробили макети майбутніх проектів з використанням ППЛ за наступними темами: підвищення рівня правової культури населення, утилізація ТПВ, залучення людей з інвалідністю до активного життя громади, сталий розвиток сільських громад.

 

За інформацією Бердянського районного Ресурсного центру підтримки громад

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua