Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

 

Представник райдержадміністрації підвищив професійну компетентність на міжнародному семінарі

18-20 липня у м.Одеса відбувся тренінг «Підхід, що заснований на правах людини, у розробленні та реалізації проектів та програм місцевого та регіонального розвитку», в якому взяв участь начальник відділу економічного розвитку та ЖКГ Бердянської райдержадміністрації Володимир Сенченко.

Даний захід проводився з ініціативи Міністерства юстиції, Програмою розвитку ООН в Україні, громадською організацією «МART». Підхід, що базується на правах людини (ППЛ / HRBA) — це рамковий підхід до розвитку, в основі якого лежать міжнародні стандарти у сфері прав людини, а також діяльність, спрямована на просування і захист прав людини в усіх сферах. Основна увага зосереджується на стійкості в розвитку громад та розширенні прав та можливостей.

Протягом трьох днів експерти-професіонали допомагали учасникам розібратися у цій новій важливій темі. У тренінгу взяли участь представники з 5 областей: Одеська, Запорізька, Херсонська, Миколаївська, Кіровоградська.

Учасники зібралися дуже різносторонні: представники державної влади, органів місцевого самоврядування, громадського сектору, юристи, діючі правозахисники.

За результатами тренінгу учасники опрацювали 4 питання та розробили макети майбутніх проектів з використанням ППЛ за наступними темами: підвищення рівня правової культури населення, утилізація ТПВ, залучення людей з інвалідністю до активного життя громади, сталий розвиток сільських громад.

 

За інформацією Бердянського районного Ресурсного центру підтримки громад

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.