Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Обласна нарада з питань агропромислової галузі

13 липня на базі Бердянської РДА відбулася обласна нарада з питань організації збирання ранніх зернобобових культур, забезпечення стану протипожежної безпеки та виконання Програми розвитку лісового фонду Запорізької області на період до 2022 року.

У заході, якій відбувся під головуванням заступника голови Запорізької ОДА Олександра Бабаніна, взяли участь представники профільних департаментів ЗОДА, обласних служб ДСНС та управління лісового й мисливського господарства, керівники підрозділів агропромислового розвитку районних державних адміністрацій та районних лісгоспів області.

Учасники зустрічі обговорили хід збирання та організацію зберігання врожаю ранніх зернових культур, проведення операції «Врожай-2018». Переглянули профілактично-інформаційний презентаційний матеріал ДСНС. Розглянули стан збереження лісових насаджень області від пожеж та незаконних вирубок, а також обговорили заходи по їх відновленню. 

Активну участь в обговоренні питань порядку денного взяв голова Бердянської райдержадміністрації Роман Молодецький. Зокрема, очільник району запропонував ряд заходів по збереженню лісосмуг та лісових масивів від пожеж, а також наголосив на важливості оперативного завершення відкритих на даний час впроваджень по фактам навмисного підпалу чи незаконної вирубки лісосмуг.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.