Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Обласна відзнака та збирання врожаю в порядку денному щотижневої наради при голові райдержадміністрації

Сьогоднішня щотижнева оперативна нарада в райдержадміністрації розпочалася з урочистої частини. Керівнику Бердянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлані Пейчевій було вручено Подяку голови Запорізької ОДА. Голова райдержадміністрації Роман Молодецький та колеги привітали Світлану Григорівну з обласною відзнакою та побажали подальших професійних успіхів й досягнень.

Продовжилась нарада розглядом актуальних для регіону суспільно-політичних та соціально-економічних питань.

Зокрема, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Лариса Зубко навела статистичні дані й проаналізувала стан збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур, а також ознайомила з ходом операції «Врожай-2018».

  • Станом на 9 липня в районі зібрано врожай ранніх зернових та зернобобових культур з 56% засіяної відповідними культурами площі. Середня врожайність - 15,1 ц/га, в тому числі озимої пшениці – 17 ц/га. Нажаль, це одні із найнижчих показників в області, який є результатом надзвичайної та тривалої засухи в регіоні, - зазначила Лариса Степанівна.

Також учасники наради обговорили питання реалізації на базі Андіївської СРШ проекту «Ресурсна кімната», який за ініціативи Марини Порошенко впроваджується в інклюзивних школах України для дітей з особливими освітніми потребами. Вивчили стан роботи закладів охорони здоров'я, зокрема, проведення необхідних ремонтних робіт приміщень амбулаторій та лікарні. Розглянули питання щодо стану здійснення соціальних виплат мешканцям району, проаналізували роботу із вимушеними переселенцями та з призначення населенню субсидій на житлово-комунальні послуги. Крім цього, було обговорено питання організації та забезпечення функціонування в районі системи антитерористичної захищеності стратегічно важливих об’єктів життєзабезпечення населення.

За результатами наради були надані доручення відповідним підрозділам та службам.   

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.