Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Обласна відзнака та збирання врожаю в порядку денному щотижневої наради при голові райдержадміністрації

Сьогоднішня щотижнева оперативна нарада в райдержадміністрації розпочалася з урочистої частини. Керівнику Бердянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлані Пейчевій було вручено Подяку голови Запорізької ОДА. Голова райдержадміністрації Роман Молодецький та колеги привітали Світлану Григорівну з обласною відзнакою та побажали подальших професійних успіхів й досягнень.

Продовжилась нарада розглядом актуальних для регіону суспільно-політичних та соціально-економічних питань.

Зокрема, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Лариса Зубко навела статистичні дані й проаналізувала стан збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур, а також ознайомила з ходом операції «Врожай-2018».

  • Станом на 9 липня в районі зібрано врожай ранніх зернових та зернобобових культур з 56% засіяної відповідними культурами площі. Середня врожайність - 15,1 ц/га, в тому числі озимої пшениці – 17 ц/га. Нажаль, це одні із найнижчих показників в області, який є результатом надзвичайної та тривалої засухи в регіоні, - зазначила Лариса Степанівна.

Також учасники наради обговорили питання реалізації на базі Андіївської СРШ проекту «Ресурсна кімната», який за ініціативи Марини Порошенко впроваджується в інклюзивних школах України для дітей з особливими освітніми потребами. Вивчили стан роботи закладів охорони здоров'я, зокрема, проведення необхідних ремонтних робіт приміщень амбулаторій та лікарні. Розглянули питання щодо стану здійснення соціальних виплат мешканцям району, проаналізували роботу із вимушеними переселенцями та з призначення населенню субсидій на житлово-комунальні послуги. Крім цього, було обговорено питання організації та забезпечення функціонування в районі системи антитерористичної захищеності стратегічно важливих об’єктів життєзабезпечення населення.

За результатами наради були надані доручення відповідним підрозділам та службам.   

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.