Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Перевірка НАЗК не виявила ознак можливого незаконного збагачення головою облдержадміністрації

8 червня 2018 Національним агентством з питань запобігання корупції завершено повну перевірку електронної декларації поданої Костянтином Брилем за 2016 рік. За словами голови облдержадміністрації, перевірка була розпочата на підставі звернень громадських організацій та народного депутата України Вадима Кривохатька.

- Півтора року тривали перевірки, над якими працювала чимала кількість фахівців. Я щиро дякую НАЗК за повну та всебічну перевірку моїх декларацій. Адже розумію, що насправді вони здійснили титанічну працю. І все це, лише через те, що певні «активісти» можуть поливати брудом і намагаються цькувати тих, хто їм не до вподоби, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Отже, згідно з чинним законодавством відповідно до колегіального рішення Національного агентства з питань запобігання корупції:

- За результатами перевірки інформації, що внесена до декларації суб'єкта декларування на 2016 рік, та відомостей, отриманих від державних органів, з державних реєстрів та баз даних, порушень з боку суб'єкта декларування вимог статей 25 та 36 Закону «Про запобігання корупції» не встановлено.

- За наявною інформацією ознак можливого незаконного збагачення, передбачених статтею 3682 Кримінального кодексу України, за результатами перевірки не виявлено.

- Ознак правопорушень, передбачених частиною четвертою статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення та статтею 3661 Кримінального кодексу України, не виявлено.

- За результатами перевірки на наявність конфлікту інтересів порушень не встановлено.

Як неодноразово наголошував Костянтин Бриль, всі його статки та доходи є прозорими. І йому немає чого приховувати від декларування. Що і підтвердила повна перевірка декларації, яка не виявила ознак незаконного збагачення в задекларованих ним статках та доходах.

По всіх суперечливих питаннях на адресу Нацагентства Костянтином Брилем були надані відповідні пояснення та документи, що підтверджують його слова. І більшість суперечностей в ході перевірки були зняті. Все це знайшло відображення у рішенні Національного агентства з питань запобігання корупції.

Окремі технічні недоліки, яки мали місце (невірно зазначена експертна оцінка майна, тощо) будуть виправлені Костянтином Брилем одразу ж після того, як Нацагентством буде надано відповідний технічний доступ до реєстру декларацій. Що також передбачено рішенням НАЗК.

- Хочу нагадати, що в травні 2017 року я написав рапорт про власне звільнення у запас з лав СБУ. І для мене це було дуже не простим рішенням, адже я ношу погони з 14 років. Та ховатися за званнями і тим самим паплюжити честь мундира ніколи не збирався. Оскільки сучасна Україна потребує чесних та прозорих декларувань перед суспільством – я  обрав свій шлях. Шлях відкритості. Тож, пішов у запас, аби на законних підставах оприлюднити свою електронну декларацію держслужбовця. Це - моє особисте рішення, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Також, враховуючи наведене, очільник регіону запропонував народному депутату та громадським активістам, з ініціативи яких було ініційовано перевірку, вибачитись. Адже звинувачення у незаконному збагаченні на його адресу лунали не просто до закінчення перевірки, і навіть до її початку.

- Найцікавіше те, що активність народного обранця стосується тільки роботи інших і аж ніяк не власних повноважень! Так, за даними ВГО «Комітет виборців України» мажоритарник із Запорізької області Вадим Кривохатько у червні не був зареєстрований на жодному з пленарних засідань Верховної Ради. Подібних прогульників у ВРУ нарахувалось дев’ять із 423. І це в той час, коли в парламенті ухвалювалася низка важливих рішень. Зокрема - прийняття законопроекту №7440 про створення Вищого антикорупційного суду. Тобто «борець з корупцією», член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції народний депутат Вадим Кривохатько просто не прийшов та не взяв участі у рішенні щодо створення антикорупційного суду, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.