Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

 

 

Члени районної НПЕК спланували заходи щодо недопущення в регіоні захворювань свиней на африканську чуму

Протягом останніх тижнів у Запорізькій області виявлено та підтверджено два факти захворювання свиней на африканську чуму. У зв’язку з цим 25 червня в райдержадміністрації відбулось позачергове засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії, головним питанням якого було посилення заходів щодо недопущення занесення і розповсюдження на території Бердянщини африканської чуми свиней.

Члени комісії заслухали інформацію начальника Бердянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області Дмитра Вєнцева, який презентував план проведення необхідних профілактичних заходів.

Серед іншого це посилення контролю за реалізацією харчових продуктів із особливими температурними умовами зберігання, проведення інформаційної роботи з операторами ринку, які займаються реалізацією швидкопсувних харчових продуктів, припинення діяльності несанкціонованих місць торгівлі живими тваринами та сировиною з них, тощо.

Планується також активізація роботи мобільної групи за участі представників Держпрожспоживслужби та поліції для моніторингу переміщення підконтрольних вантажів на автошляхах району.

Дмитро Костянтинович також наголосив на важливості проведення серед населення роз’яснювальної роботи з приводу заборони використання харчових відходів для годівлі свиней, а також щодо необхідності здійснення заходів біозахисту в особистих селянських господарствах та потужностях з виробництва, обігу й реалізації тваринницької продукції.

Крім цього, члени комісії приділили увагу питанню ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ та належному облаштуванню місць захоронення побічних продуктів тваринного походження.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контрою

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua