Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Члени районної НПЕК спланували заходи щодо недопущення в регіоні захворювань свиней на африканську чуму

Протягом останніх тижнів у Запорізькій області виявлено та підтверджено два факти захворювання свиней на африканську чуму. У зв’язку з цим 25 червня в райдержадміністрації відбулось позачергове засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії, головним питанням якого було посилення заходів щодо недопущення занесення і розповсюдження на території Бердянщини африканської чуми свиней.

Члени комісії заслухали інформацію начальника Бердянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області Дмитра Вєнцева, який презентував план проведення необхідних профілактичних заходів.

Серед іншого це посилення контролю за реалізацією харчових продуктів із особливими температурними умовами зберігання, проведення інформаційної роботи з операторами ринку, які займаються реалізацією швидкопсувних харчових продуктів, припинення діяльності несанкціонованих місць торгівлі живими тваринами та сировиною з них, тощо.

Планується також активізація роботи мобільної групи за участі представників Держпрожспоживслужби та поліції для моніторингу переміщення підконтрольних вантажів на автошляхах району.

Дмитро Костянтинович також наголосив на важливості проведення серед населення роз’яснювальної роботи з приводу заборони використання харчових відходів для годівлі свиней, а також щодо необхідності здійснення заходів біозахисту в особистих селянських господарствах та потужностях з виробництва, обігу й реалізації тваринницької продукції.

Крім цього, члени комісії приділили увагу питанню ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ та належному облаштуванню місць захоронення побічних продуктів тваринного походження.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контрою

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.