Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Члени районної НПЕК спланували заходи щодо недопущення в регіоні захворювань свиней на африканську чуму

Протягом останніх тижнів у Запорізькій області виявлено та підтверджено два факти захворювання свиней на африканську чуму. У зв’язку з цим 25 червня в райдержадміністрації відбулось позачергове засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії, головним питанням якого було посилення заходів щодо недопущення занесення і розповсюдження на території Бердянщини африканської чуми свиней.

Члени комісії заслухали інформацію начальника Бердянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області Дмитра Вєнцева, який презентував план проведення необхідних профілактичних заходів.

Серед іншого це посилення контролю за реалізацією харчових продуктів із особливими температурними умовами зберігання, проведення інформаційної роботи з операторами ринку, які займаються реалізацією швидкопсувних харчових продуктів, припинення діяльності несанкціонованих місць торгівлі живими тваринами та сировиною з них, тощо.

Планується також активізація роботи мобільної групи за участі представників Держпрожспоживслужби та поліції для моніторингу переміщення підконтрольних вантажів на автошляхах району.

Дмитро Костянтинович також наголосив на важливості проведення серед населення роз’яснювальної роботи з приводу заборони використання харчових відходів для годівлі свиней, а також щодо необхідності здійснення заходів біозахисту в особистих селянських господарствах та потужностях з виробництва, обігу й реалізації тваринницької продукції.

Крім цього, члени комісії приділили увагу питанню ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ та належному облаштуванню місць захоронення побічних продуктів тваринного походження.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контрою

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.