Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Члени районної НПЕК спланували заходи щодо недопущення в регіоні захворювань свиней на африканську чуму

Протягом останніх тижнів у Запорізькій області виявлено та підтверджено два факти захворювання свиней на африканську чуму. У зв’язку з цим 25 червня в райдержадміністрації відбулось позачергове засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії, головним питанням якого було посилення заходів щодо недопущення занесення і розповсюдження на території Бердянщини африканської чуми свиней.

Члени комісії заслухали інформацію начальника Бердянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області Дмитра Вєнцева, який презентував план проведення необхідних профілактичних заходів.

Серед іншого це посилення контролю за реалізацією харчових продуктів із особливими температурними умовами зберігання, проведення інформаційної роботи з операторами ринку, які займаються реалізацією швидкопсувних харчових продуктів, припинення діяльності несанкціонованих місць торгівлі живими тваринами та сировиною з них, тощо.

Планується також активізація роботи мобільної групи за участі представників Держпрожспоживслужби та поліції для моніторингу переміщення підконтрольних вантажів на автошляхах району.

Дмитро Костянтинович також наголосив на важливості проведення серед населення роз’яснювальної роботи з приводу заборони використання харчових відходів для годівлі свиней, а також щодо необхідності здійснення заходів біозахисту в особистих селянських господарствах та потужностях з виробництва, обігу й реалізації тваринницької продукції.

Крім цього, члени комісії приділили увагу питанню ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ та належному облаштуванню місць захоронення побічних продуктів тваринного походження.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контрою

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.