Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

Члени районної НПЕК спланували заходи щодо недопущення в регіоні захворювань свиней на африканську чуму

Протягом останніх тижнів у Запорізькій області виявлено та підтверджено два факти захворювання свиней на африканську чуму. У зв’язку з цим 25 червня в райдержадміністрації відбулось позачергове засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії, головним питанням якого було посилення заходів щодо недопущення занесення і розповсюдження на території Бердянщини африканської чуми свиней.

Члени комісії заслухали інформацію начальника Бердянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області Дмитра Вєнцева, який презентував план проведення необхідних профілактичних заходів.

Серед іншого це посилення контролю за реалізацією харчових продуктів із особливими температурними умовами зберігання, проведення інформаційної роботи з операторами ринку, які займаються реалізацією швидкопсувних харчових продуктів, припинення діяльності несанкціонованих місць торгівлі живими тваринами та сировиною з них, тощо.

Планується також активізація роботи мобільної групи за участі представників Держпрожспоживслужби та поліції для моніторингу переміщення підконтрольних вантажів на автошляхах району.

Дмитро Костянтинович також наголосив на важливості проведення серед населення роз’яснювальної роботи з приводу заборони використання харчових відходів для годівлі свиней, а також щодо необхідності здійснення заходів біозахисту в особистих селянських господарствах та потужностях з виробництва, обігу й реалізації тваринницької продукції.

Крім цього, члени комісії приділили увагу питанню ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ та належному облаштуванню місць захоронення побічних продуктів тваринного походження.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контрою

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua