Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

 

На Бердянщині продовжується вивчення перспектив розвитку «зеленого» туризму

Бердянською райдержадміністрацією разом з ДО «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» продовжено цикл семінарів з агротуризму.

14 травня 2018 року у приміщенні Будинку Культури с.Новопетрівка проведено черговий освітній тренінг на тему: «Основи організації сільського туризму».

На семінар були запрошені представники Осипенківської сільської об’єднаної громади, а саме жителі с. Новопетрівка, як перспективного села для участі в проектах із зеленого туризму. Суб’єкти підприємницької діяльності та особи, які мають безпосередню зацікавленість в розвитку «зеленого туризму» мали змогу отримати необхідну інформацію для започаткування своєї справи в цій сфері.

Захід був відкритий заступником голови райдержадміністрації Ніною Борщовою. Генеральний директор «Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області» Володимир Степаненко розповів присутнім про можливість отримання суб’єктами підприємницької діяльності мікро кредитів від Фонду, участі в грантових програмах, заохочування молоді, яка прагне відкрити свою підприємницьку діяльність за допомогою фінансової підтримки на розвиток власної справи, та інші можливі інструменти підтримки ініціатив розвитку «зеленого туризму».

Менеджер по міжнародним проектам Юрій Петраш висвітлив успішні проекти Запорізької області в сфері агро-туризму. На даний час, в області вже створено 34 садиби європейського зразка.

 

Відділ економічного розвитку та житлово-комунального господарства

 

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua