Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

На Бердянщині продовжується вивчення перспектив розвитку «зеленого» туризму

Бердянською райдержадміністрацією разом з ДО «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» продовжено цикл семінарів з агротуризму.

14 травня 2018 року у приміщенні Будинку Культури с.Новопетрівка проведено черговий освітній тренінг на тему: «Основи організації сільського туризму».

На семінар були запрошені представники Осипенківської сільської об’єднаної громади, а саме жителі с. Новопетрівка, як перспективного села для участі в проектах із зеленого туризму. Суб’єкти підприємницької діяльності та особи, які мають безпосередню зацікавленість в розвитку «зеленого туризму» мали змогу отримати необхідну інформацію для започаткування своєї справи в цій сфері.

Захід був відкритий заступником голови райдержадміністрації Ніною Борщовою. Генеральний директор «Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області» Володимир Степаненко розповів присутнім про можливість отримання суб’єктами підприємницької діяльності мікро кредитів від Фонду, участі в грантових програмах, заохочування молоді, яка прагне відкрити свою підприємницьку діяльність за допомогою фінансової підтримки на розвиток власної справи, та інші можливі інструменти підтримки ініціатив розвитку «зеленого туризму».

Менеджер по міжнародним проектам Юрій Петраш висвітлив успішні проекти Запорізької області в сфері агро-туризму. На даний час, в області вже створено 34 садиби європейського зразка.

 

Відділ економічного розвитку та житлово-комунального господарства

 

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.