Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

 

 

На Бердянщині продовжується вивчення перспектив розвитку «зеленого» туризму

Бердянською райдержадміністрацією разом з ДО «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» продовжено цикл семінарів з агротуризму.

14 травня 2018 року у приміщенні Будинку Культури с.Новопетрівка проведено черговий освітній тренінг на тему: «Основи організації сільського туризму».

На семінар були запрошені представники Осипенківської сільської об’єднаної громади, а саме жителі с. Новопетрівка, як перспективного села для участі в проектах із зеленого туризму. Суб’єкти підприємницької діяльності та особи, які мають безпосередню зацікавленість в розвитку «зеленого туризму» мали змогу отримати необхідну інформацію для започаткування своєї справи в цій сфері.

Захід був відкритий заступником голови райдержадміністрації Ніною Борщовою. Генеральний директор «Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області» Володимир Степаненко розповів присутнім про можливість отримання суб’єктами підприємницької діяльності мікро кредитів від Фонду, участі в грантових програмах, заохочування молоді, яка прагне відкрити свою підприємницьку діяльність за допомогою фінансової підтримки на розвиток власної справи, та інші можливі інструменти підтримки ініціатив розвитку «зеленого туризму».

Менеджер по міжнародним проектам Юрій Петраш висвітлив успішні проекти Запорізької області в сфері агро-туризму. На даний час, в області вже створено 34 садиби європейського зразка.

 

Відділ економічного розвитку та житлово-комунального господарства

 

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua