Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

На Бердянщині продовжується вивчення перспектив розвитку «зеленого» туризму

Бердянською райдержадміністрацією разом з ДО «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» продовжено цикл семінарів з агротуризму.

14 травня 2018 року у приміщенні Будинку Культури с.Новопетрівка проведено черговий освітній тренінг на тему: «Основи організації сільського туризму».

На семінар були запрошені представники Осипенківської сільської об’єднаної громади, а саме жителі с. Новопетрівка, як перспективного села для участі в проектах із зеленого туризму. Суб’єкти підприємницької діяльності та особи, які мають безпосередню зацікавленість в розвитку «зеленого туризму» мали змогу отримати необхідну інформацію для започаткування своєї справи в цій сфері.

Захід був відкритий заступником голови райдержадміністрації Ніною Борщовою. Генеральний директор «Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області» Володимир Степаненко розповів присутнім про можливість отримання суб’єктами підприємницької діяльності мікро кредитів від Фонду, участі в грантових програмах, заохочування молоді, яка прагне відкрити свою підприємницьку діяльність за допомогою фінансової підтримки на розвиток власної справи, та інші можливі інструменти підтримки ініціатив розвитку «зеленого туризму».

Менеджер по міжнародним проектам Юрій Петраш висвітлив успішні проекти Запорізької області в сфері агро-туризму. На даний час, в області вже створено 34 садиби європейського зразка.

 

Відділ економічного розвитку та житлово-комунального господарства

 

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.