Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

На Бердянщині продовжується вивчення перспектив розвитку «зеленого» туризму

Бердянською райдержадміністрацією разом з ДО «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» продовжено цикл семінарів з агротуризму.

14 травня 2018 року у приміщенні Будинку Культури с.Новопетрівка проведено черговий освітній тренінг на тему: «Основи організації сільського туризму».

На семінар були запрошені представники Осипенківської сільської об’єднаної громади, а саме жителі с. Новопетрівка, як перспективного села для участі в проектах із зеленого туризму. Суб’єкти підприємницької діяльності та особи, які мають безпосередню зацікавленість в розвитку «зеленого туризму» мали змогу отримати необхідну інформацію для започаткування своєї справи в цій сфері.

Захід був відкритий заступником голови райдержадміністрації Ніною Борщовою. Генеральний директор «Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області» Володимир Степаненко розповів присутнім про можливість отримання суб’єктами підприємницької діяльності мікро кредитів від Фонду, участі в грантових програмах, заохочування молоді, яка прагне відкрити свою підприємницьку діяльність за допомогою фінансової підтримки на розвиток власної справи, та інші можливі інструменти підтримки ініціатив розвитку «зеленого туризму».

Менеджер по міжнародним проектам Юрій Петраш висвітлив успішні проекти Запорізької області в сфері агро-туризму. На даний час, в області вже створено 34 садиби європейського зразка.

 

Відділ економічного розвитку та житлово-комунального господарства

 

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.