До уваги суб'єктів підприємницької діяльності і зацікавлених осіб

ДО «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» в рамках заходу  п. IІІ.11.1. «Школа агротуризму»  «Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки», на виконання яких виділені кошти обласного бюджету 2018 році продовжує надання  послуг зі сприяння розвитку зеленого агротуризму шляхом проведення освітніх заходів з виїздом на території.

14 червня 2018 р. о 10.00 годинів приміщенні сільського клубу с. Новопетрівка відбудеться навчальний семінар для суб’єктів підприємницької діяльності, молоді, безробітних з основ організації сільського туризму за участю представників регіонального Фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області.

Запрошуємо суб’єктів підприємницької діяльності та інших бажаючих слухачів, які мають безпосередню зацікавленість в розвитку «зеленого туризму» та «агротуризму».

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua