Кращих учнів та педагогів району вітали в райдержадміністрації

Районне свято обдарованої молоді «Ми – надія твоя, Україно!» вже не один рік є традиційним завершенням навчального року. Саме такий захід відбувся 23 травня в залі райдержадміністрації.

На урочистості для нагородження грамотами та подарунками були запрошені учні шкіл району та Берестівської СОТГ, які досягли високих результатів у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, предметних олімпіадах, інтелектуальних, творчих, патріотичних конкурсах на обласному та Всеукраїнському рівнях.

Представників шкільної еліти, а це 36 особистості та 4 колективи (команди), вітали голова райдержадміністрації Роман Молодецький, голова райради Жанна Васильчик, голова Берестівської СОТГ Наталія Кушнір, помічник народного депутата України О.Пономарьова Алла Токарева, в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту РДА Олександр Макаревич, завідувач КУ «Районний методичний кабінет» Лариса Смикалова.

Подяками відділу Грамотами РДА освіти, культури, молоді та спорту РДА, комунальної установи «Районний методичний кабінет» та Бердянської районної організації профспілки працівників освіти і науки України були також відмічені 22 педагоги Андріївської СРШ І-ІІІ ст., Андрівської, Азовської, Дмитрівської, Долинської, Новотроїцької, Берестівської, Троїцької та Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст., адже саме вони підготували переважну кількість юної інтелектуальної еліти району, що представляла Бердянщину на різноманітних олімпіадах і конкурсах у 2017-2018 навчальному році.  

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю (фото - Олексій Добриця)

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.