Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

 

 

В районі працюють над організацією надання медичних послуг в умовах реформування системи охорони здоров’я

21 травня перший заступник голови РДА Геннадій Бєлогуров, заступник голови РДА Ніна Борщова та керівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь у засіданні «круглого» столу з питань впровадження медичної реформи в районі.

Учасники засідання обговорили методологію та шляхи реформування закладів охорони здоров'я району. Вивчили проблемні питання, які виникають в процесі впровадження реформи та під час здійснення процедури перетворення КУ «Бердянський районний центр ПМСД» БРР у комунальне некомерційне підприємство.

За результатами роботи було запропоновано селищному, сільським головам, головам Берестівської та Осипенківської сільських ОТГ обговорити з депутатами та членами виконкомів питання організації співпраці територій з КУ «Бердянський районний центр ПМСД» та надати свої пропозиції з даного питання.

В подальшому буде створено районну робочу групу, яка опрацює усі пропозиції, а також проведе виїзні засідання в селищній, сільських радах та ОТГ, під час яких будуть проводитися обговорення з громадами питання організації надання медичних послуг на відповідних територіях.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua