В районі працюють над організацією надання медичних послуг в умовах реформування системи охорони здоров’я

21 травня перший заступник голови РДА Геннадій Бєлогуров, заступник голови РДА Ніна Борщова та керівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь у засіданні «круглого» столу з питань впровадження медичної реформи в районі.

Учасники засідання обговорили методологію та шляхи реформування закладів охорони здоров'я району. Вивчили проблемні питання, які виникають в процесі впровадження реформи та під час здійснення процедури перетворення КУ «Бердянський районний центр ПМСД» БРР у комунальне некомерційне підприємство.

За результатами роботи було запропоновано селищному, сільським головам, головам Берестівської та Осипенківської сільських ОТГ обговорити з депутатами та членами виконкомів питання організації співпраці територій з КУ «Бердянський районний центр ПМСД» та надати свої пропозиції з даного питання.

В подальшому буде створено районну робочу групу, яка опрацює усі пропозиції, а також проведе виїзні засідання в селищній, сільських радах та ОТГ, під час яких будуть проводитися обговорення з громадами питання організації надання медичних послуг на відповідних територіях.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua