Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

В районі працюють над організацією надання медичних послуг в умовах реформування системи охорони здоров’я

21 травня перший заступник голови РДА Геннадій Бєлогуров, заступник голови РДА Ніна Борщова та керівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь у засіданні «круглого» столу з питань впровадження медичної реформи в районі.

Учасники засідання обговорили методологію та шляхи реформування закладів охорони здоров'я району. Вивчили проблемні питання, які виникають в процесі впровадження реформи та під час здійснення процедури перетворення КУ «Бердянський районний центр ПМСД» БРР у комунальне некомерційне підприємство.

За результатами роботи було запропоновано селищному, сільським головам, головам Берестівської та Осипенківської сільських ОТГ обговорити з депутатами та членами виконкомів питання організації співпраці територій з КУ «Бердянський районний центр ПМСД» та надати свої пропозиції з даного питання.

В подальшому буде створено районну робочу групу, яка опрацює усі пропозиції, а також проведе виїзні засідання в селищній, сільських радах та ОТГ, під час яких будуть проводитися обговорення з громадами питання організації надання медичних послуг на відповідних територіях.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.