Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.

 

 

В районі працюють над організацією надання медичних послуг в умовах реформування системи охорони здоров’я

21 травня перший заступник голови РДА Геннадій Бєлогуров, заступник голови РДА Ніна Борщова та керівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь у засіданні «круглого» столу з питань впровадження медичної реформи в районі.

Учасники засідання обговорили методологію та шляхи реформування закладів охорони здоров'я району. Вивчили проблемні питання, які виникають в процесі впровадження реформи та під час здійснення процедури перетворення КУ «Бердянський районний центр ПМСД» БРР у комунальне некомерційне підприємство.

За результатами роботи було запропоновано селищному, сільським головам, головам Берестівської та Осипенківської сільських ОТГ обговорити з депутатами та членами виконкомів питання організації співпраці територій з КУ «Бердянський районний центр ПМСД» та надати свої пропозиції з даного питання.

В подальшому буде створено районну робочу групу, яка опрацює усі пропозиції, а також проведе виїзні засідання в селищній, сільських радах та ОТГ, під час яких будуть проводитися обговорення з громадами питання організації надання медичних послуг на відповідних територіях.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.