Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

В районі працюють над організацією надання медичних послуг в умовах реформування системи охорони здоров’я

21 травня перший заступник голови РДА Геннадій Бєлогуров, заступник голови РДА Ніна Борщова та керівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь у засіданні «круглого» столу з питань впровадження медичної реформи в районі.

Учасники засідання обговорили методологію та шляхи реформування закладів охорони здоров'я району. Вивчили проблемні питання, які виникають в процесі впровадження реформи та під час здійснення процедури перетворення КУ «Бердянський районний центр ПМСД» БРР у комунальне некомерційне підприємство.

За результатами роботи було запропоновано селищному, сільським головам, головам Берестівської та Осипенківської сільських ОТГ обговорити з депутатами та членами виконкомів питання організації співпраці територій з КУ «Бердянський районний центр ПМСД» та надати свої пропозиції з даного питання.

В подальшому буде створено районну робочу групу, яка опрацює усі пропозиції, а також проведе виїзні засідання в селищній, сільських радах та ОТГ, під час яких будуть проводитися обговорення з громадами питання організації надання медичних послуг на відповідних територіях.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.