Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

В районі ведеться робота по впровадженню реформи освіти «Нова українська школа»

З 1 вересня в Україні стартує реалізація масштабного проекту Міністерства освіти і науки «Нова українська школа». За новим стандартом почнуть навчатися учні усіх перших класів країни. Головна мета цієї ключової реформи МОНУ є створення школи, до якої приємно ходити учням,  у якій буде цікаво навчатися, і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

Протягом поточного навчального року всі вчителі, які візьмуть у вересні 1 класи, пройшли різноманітні навчання (дистанційні, очні) з використанням нових методик компетентнісного та інтегрованого навчання, управління класом, нейропсихології, яка дозволяє вчителю зрозуміти особливості функціонування мозку дитини, виявити причини труднощів у навчанні та виправити їх.

Крім того, для впровадження реформи та забезпечення якісної, сучасної, доступної освіти місцевим бюджетам виділяється субвенція з держбюджету в розмірі 1,37 млрд.грн. Зокрема, для запровадження нових стандартів навчання та організації нового освітнього простору в школах Бердянського району районний бюджет отримує 500 тис.грн.

Останніми днями в райдержадміністрації проведено низку нарад, присвячених розгляду організаційно-фінансових питань, пов’язаних із впровадженням в регіоні реформи освіти та створення сучасного освітнього простору. У заходах, які проводили  перший заступник голови РДА Геннадій Бєлогуров та керівник апарату РДА Алла Галущак,  брали участь керівники профільних структурних підрозділів РДА та директори шкіл Андріївської селищної, Андрівської, Азовської, Дмитрівської, Долинської та Новотроїцької сільських рад.

В ході зустрічей опрацьовувалися питання розподілу субвенції з державного бюджету на впровадження проекту «Нова українська школа» між 9-ма загальноосвітніми школами, які фінансуються з районного бюджету. Зокрема, обговорено критерії, за якими буде здійснюватись розподіл (кількість класів, кількість дітей першокласників), розглянуто пропозиції по плануванню помісячних видатків (придбання дидактичних матеріалів, закупівля сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту). Крім цього, керівники закладів освіти надали перелік потреб підпорядкованих шкіл (з фінансовими розрахунками на реалізацію), необхідних для забезпечення успішного старту з 1-го вересня навчання учнів 1-х класів за новими стандартами.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.