Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

 

В районі ведеться робота по впровадженню реформи освіти «Нова українська школа»

З 1 вересня в Україні стартує реалізація масштабного проекту Міністерства освіти і науки «Нова українська школа». За новим стандартом почнуть навчатися учні усіх перших класів країни. Головна мета цієї ключової реформи МОНУ є створення школи, до якої приємно ходити учням,  у якій буде цікаво навчатися, і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

Протягом поточного навчального року всі вчителі, які візьмуть у вересні 1 класи, пройшли різноманітні навчання (дистанційні, очні) з використанням нових методик компетентнісного та інтегрованого навчання, управління класом, нейропсихології, яка дозволяє вчителю зрозуміти особливості функціонування мозку дитини, виявити причини труднощів у навчанні та виправити їх.

Крім того, для впровадження реформи та забезпечення якісної, сучасної, доступної освіти місцевим бюджетам виділяється субвенція з держбюджету в розмірі 1,37 млрд.грн. Зокрема, для запровадження нових стандартів навчання та організації нового освітнього простору в школах Бердянського району районний бюджет отримує 500 тис.грн.

Останніми днями в райдержадміністрації проведено низку нарад, присвячених розгляду організаційно-фінансових питань, пов’язаних із впровадженням в регіоні реформи освіти та створення сучасного освітнього простору. У заходах, які проводили  перший заступник голови РДА Геннадій Бєлогуров та керівник апарату РДА Алла Галущак,  брали участь керівники профільних структурних підрозділів РДА та директори шкіл Андріївської селищної, Андрівської, Азовської, Дмитрівської, Долинської та Новотроїцької сільських рад.

В ході зустрічей опрацьовувалися питання розподілу субвенції з державного бюджету на впровадження проекту «Нова українська школа» між 9-ма загальноосвітніми школами, які фінансуються з районного бюджету. Зокрема, обговорено критерії, за якими буде здійснюватись розподіл (кількість класів, кількість дітей першокласників), розглянуто пропозиції по плануванню помісячних видатків (придбання дидактичних матеріалів, закупівля сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту). Крім цього, керівники закладів освіти надали перелік потреб підпорядкованих шкіл (з фінансовими розрахунками на реалізацію), необхідних для забезпечення успішного старту з 1-го вересня навчання учнів 1-х класів за новими стандартами.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua