Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.

 

 

В районі триває підготовка до літнього оздоровчого сезону

14 травня голова райдержадміністрації Роман Молодецький провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час роботи члени комісії та запрошені обговорили питання щодо підготовки місць масового відпочинку населення на водних об’єктах та забезпечення безпеки судноплавства маломірних суден на водних об’єктах району у літній період 2018 року. Розглянули стан функціонування та утримання підрозділів місцевої пожежної охорони. Обговорили заходи щодо забезпечення протидії масовим пожежам лісів та сільгоспугідь у літній період та погодили план дій з підготовки до пожежонебезпечного сезон 2018 року. Окрему увагу було приділено вивченню стану виконання протипожежних заходів на об’єктах з постійним та тимчасовим перебуванням дітей. 

До речі, організаційні питання якісного проходження курортного сезону були опрацьовані цього дня і членами постійно діючої групи з координації проведення літньої оздоровчої кампанії 2018 року та моніторингу діяльності оздоровчих закладів Бердянського району.

Представники районних служб та організацій, задіяних у процесі організації та проведення літньої оздоровчої кампанії, висвітили основні профільні вимоги до учасників курортного бізнесу, закладів відпочинку та оздоровлення, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також доповіли про стан їх підготовки до початку літнього сезону. 

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua