Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

 

 

В районі триває підготовка до літнього оздоровчого сезону

14 травня голова райдержадміністрації Роман Молодецький провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час роботи члени комісії та запрошені обговорили питання щодо підготовки місць масового відпочинку населення на водних об’єктах та забезпечення безпеки судноплавства маломірних суден на водних об’єктах району у літній період 2018 року. Розглянули стан функціонування та утримання підрозділів місцевої пожежної охорони. Обговорили заходи щодо забезпечення протидії масовим пожежам лісів та сільгоспугідь у літній період та погодили план дій з підготовки до пожежонебезпечного сезон 2018 року. Окрему увагу було приділено вивченню стану виконання протипожежних заходів на об’єктах з постійним та тимчасовим перебуванням дітей. 

До речі, організаційні питання якісного проходження курортного сезону були опрацьовані цього дня і членами постійно діючої групи з координації проведення літньої оздоровчої кампанії 2018 року та моніторингу діяльності оздоровчих закладів Бердянського району.

Представники районних служб та організацій, задіяних у процесі організації та проведення літньої оздоровчої кампанії, висвітили основні профільні вимоги до учасників курортного бізнесу, закладів відпочинку та оздоровлення, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також доповіли про стан їх підготовки до початку літнього сезону. 

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua