Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

В районі триває підготовка до літнього оздоровчого сезону

14 травня голова райдержадміністрації Роман Молодецький провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час роботи члени комісії та запрошені обговорили питання щодо підготовки місць масового відпочинку населення на водних об’єктах та забезпечення безпеки судноплавства маломірних суден на водних об’єктах району у літній період 2018 року. Розглянули стан функціонування та утримання підрозділів місцевої пожежної охорони. Обговорили заходи щодо забезпечення протидії масовим пожежам лісів та сільгоспугідь у літній період та погодили план дій з підготовки до пожежонебезпечного сезон 2018 року. Окрему увагу було приділено вивченню стану виконання протипожежних заходів на об’єктах з постійним та тимчасовим перебуванням дітей. 

До речі, організаційні питання якісного проходження курортного сезону були опрацьовані цього дня і членами постійно діючої групи з координації проведення літньої оздоровчої кампанії 2018 року та моніторингу діяльності оздоровчих закладів Бердянського району.

Представники районних служб та організацій, задіяних у процесі організації та проведення літньої оздоровчої кампанії, висвітили основні профільні вимоги до учасників курортного бізнесу, закладів відпочинку та оздоровлення, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також доповіли про стан їх підготовки до початку літнього сезону. 

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.